TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

Nulls Brawl APK Son Sürüm İndir: Tüm Modlar

0

pubg mobil uc kodu

Nulls Brawl APK Son Sürüm İndir. Brawl Stars oyunu çıktığından itibaren birçok ülkede milyonlarca kişi tarafından beğeniyle karşılandı. Brawl Stars’ın bu kadar beğenisine karşılık duyan kişilerinde Brawl Stars’ı indirmesiyle büyük bir kullanıcı kitlesine ulaştı. Brawl Stars’ta, karakterleri hızlı bir şekilde geliştirememek, birçok Brawl Stars oyuncusunun canını sıkıyor. Bu can sıkıntılarının ardından 2021 yılında Brawl Stars hileli oynayabileceğiniz Nulls Brawl Alpha sürümü çıktı.

Nulls Brawl Alpha oyun içinde size sınırsız altın ve elmas sağlar. Nulls Brawl Alpha apk son sürüm ‘ün size sağladığı sınırsız elmas ve altın ile istediğiniz karakterleri alabilir, istediğiniz kostümleri giydirerek oyun zevkinizi daha iyi hale getirebilirsiniz. TeknoHocam olarak sizlere Nulls Brawl son sürüm, Nulls Brawl nasıl indirilir, Nulls Brawl Alpha apk indir, Nulls Brawl apk son sürümü hakkında bilgileri sunacağız.

Pubg mobile uc

Nulls Brawl Alpha Apk Nedir?

Nulls Brawl Alpha Apk Nedir? Nulls Brawl Alpha Apk, piyasaya sürülmüş özel bir Brawl Stars sunucusudur. Nulls Brawl Stars’ ı indirerek çok büyük zahmetlerden kurtulabilirsiniz. Oyun içindeki tüm karakterleri ve kostümlerini, saatlerce emek vermeden hızlı bir şekilde açabilirsiniz. Nulls Brawl serveri size istediğiniz karakterleri kolayca elde edebilme ayrıca da Nulls Brawl serverindeki diğer oyuncularla oynama imkanı sunar. Nulls Brawl Alpha Apk, piyasaya sürülmüş özel bir server olduğu halde oyun içindeki klanlara ve gruplara sorunsuz bir şekilde katılabilirsiniz. Serveri ister denemek için ister oynamak için Nulls Brawl Alpha Apk modunu indirebilirsiniz.

Ancak Nulls Brawl Stars oynamak isteyen oyuncuların minik bir sorunu oluyor. Nulls Brawl Stars’ın bizlere sunduğu hile serverini her güncellemeden sonra tekrar kurmamız gerekiyor. Tekrar kurduğunuz zamanda da aynı şekilde istediğiniz karakterleri, kostümleri ve modları istediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Ayrıca da sınırsız altın, elmas, kutular ve anahtarlara da sahip olabileceğinizi unutmayın!

Nulls Brawl Alpha Nasıl Yüklenir?

Nulls Brawl Alpha serverini yükleyebilmeniz için ANDROİD işletim sistemli bir akıllı telefona sahip olmanız gerekiyor. Nulls Braw Alpha ‘yı indirmek için “Nulls Brawl Alpha İndirme” başlığının altına verdiğimiz “TIKLA İNDİR” yazılı linke tıklayınız. Tıkladıktan sonra Null Brawl Alpha APK inmeye başlayacaktır. Eğer ki Nulls Brawl Alpha Apk inmeye başlamaz ise TIKLA İNDİR olarak verdiğimiz yazılı linke basılı tuttuktan sonra ekranda bir menü açılacaktır.  Ekrana gelen menüden, ‘’ bağlantıyı indir’e’’ basın. Bastıktan sonra Nulls Brawl Alpha Apk kısa bir süre içinde ANDROİD telefonunuza inmiş olacak.

Nulls Brawl Alpha Apk indirildikten hemen sonra indirilen dosyayı çalıştırmanız gerekiyor. Dosyayı çalıştırmak için, telefonunuzda indirilen dosyaların nereye indiğini bulmanız gerekebiliyor. Genel olarak ANDROİD telefonunuzda ‘’indirilenler’’ ismiyle bir klasör içerisinde olur. İndirilenler klasöründe Nulls Brawl Alpha adlı Apk dosyasını bularak yüklemeyi başlatınız.

Nulls Brawl Alpha Apk dosyası yüklenmeye başlamadan önce telefonunuz sizden yükleme için özel izinler vermenizi istiyecektir. Bu izinleri veriniz. Android telefonunuzun sizden istediği izinleri verdikten sonra Nulls Brawl Alpha oyununun simgesi telefonunuzun ekranında belirecektir.

Nulls Brawl Alpha oyununun simgesi şu an Colette olarak belirmektedir. Colette simgesinin üzerine basın ve oyunun açılmasını bekleyin. Eğer ki Colette simgesine tıkladıktan sonra oyun sizi atıyorsa bu işlemi 5-6 defa daha tekrar edip oyunu açmayı deneyiniz. Tüm bu oyun atmalarından sonra bir şekilde Nulls Brawl Alpha oyununa giriş yapabiliyorsunuz. Ayrıca Nulls Brawl Alpha Apk ‘nın en güncel olan sürümünü yüklediğinize emin olunuz. Güncel sürümler değilse, oyun açılırken ve oyundayken herhangi bir sorun çıkması çok normal olacaktır.

Nulls Brawl Alpha Apk’ nın en güncel sürümünü verdiğimiz link üzerinden kolayca bulup indirebilirsiniz.  Nulls Brawl Alpha oyununa giriş yaptıktan sonra sizlerden bir isim girmenizi isteyecektir. Kendinize uygun ismi girebilirsiniz. Girdiğiniz isim başka oyuncular tarafından kullanılıyorsa sizden yeni bir isim isteyebilir. Kendinize uygun yeni bir isim bulunuz. Orijinal oyundaki hesabınızla da aynı ismi koyabilirsiniz tamamen size kalmış. Brawl Stars ile Nulls Brawl Alpha tamamen birbirinden farklı altyapılar kullanıyor. Bu sebepten orijinal hesabınıza hiçbir şekilde zarar gelemez. Null Brawl Alpha ve başka oyun Apklarını indirirken güvenli siteleri tercih etmeye dikkat ediniz. Güvenilir olmayan sitelerden Apk indirirseniz telefonunuza virüs bulaşma riski vardır. En güvenilir Apk kaynağı olarak TeknoHocam sitesini önerebiliriz.

Nulls Brawl Alpha APK İçin Sistem Gereksinimleri Neler?

Orijinal olan Brawl Stars oyunu için birçok hile mevcuttur. Fakat orijinal Brawl Stars oyununda hile yapmak çok zor ve illegaldir. Brawl Stars oyunu için hile arayışlarınız telefonunuza virüs girmesine davet çıkarabilir. Orijinal Brawl Stars da hile arayışı yerine Nulls Brawl Alpha indirerek hem telefonunuza virüs girmesini engelleyebilir hem de fazla zahmete girmeden oyunu oynayabilirsiniz. Nulls Brawl Stars’ın en güncel sürümünü oynamak için minimum 4.3 üzeri bir ANDROİD işletim sistemli telefona ihtiyacınız var.

Nulls Brawl Alpha da hangi karakterleri oynayabilirsiniz?

Nulls Brawl Stars içerisinde İstediğiniz bütün karakterleri oynayabilirsiniz. Ayrıca Nulls Brawl Stars içindeki herhangi bir karakter kostümünü açtığınız takdirde o karakter de otomatik olarak açılıyor.

Nulls Brawl Tüm Karakterleri Nasıl Açabilirim?

Nulls Brawl Alpha Apk indirerek istediğiniz tüm karakterleri, ister sınırsız elmasınız veya istediğiniz kadar mega kutu açarak tüm karakterlere sahip olabilirsiniz. Ayrıca Nulls Brawl Stars’ da tüm karakterleri açmak için bir diğer seçenek daha var. Diğer bir seçenek ise dükkana girdikten sonra ekrana gelen ilk sırada yer alan Savaş kutulu simgeli olan ‘’Unlock All Brawlers!’’ isimli kutuyu almanız gerekiyor. Unlock All Brawlers yazan kutuyu aldıktan sonra oyundan çıkıp geri girin ve tüm karakterlerin açıldığını göreceksiniz.

Nulls Brawl Stars Karakterleri Nasıl Son Seviyeye Getirebilirim?

Nulls Brawl Stars da mega kutu açarak veya isterseniz sınırsız elmasınız ile tüm karakterlerinizi geliştirebilirsiniz. Ayrıca Nulls Brawl Stars’ da karakterleri son seviyeye geliştirmek için bir diğer seçenek daha var. Dükkana girdikten sonra ekrana gelene ‘’Upgrade All Brawlers!’’ adlı kutuyu alınız. Bu kutuyu aldıktan sonra oyunu yeniden başlatın ve bütün karakterleriniz son seviye olduğunu göreceksiniz. Nulls Brawl Stars tüm bunlarla kalmayıp biz Brawl Stars sevenlere ayrıca Nulls Brawl Stars’ da tüm karakterleriniz son seviyeye geldiğinde ek olarak bir yandan da bütün yıldız güçleri ve aksesuarları da yüklemektedir.

Nulls Brawl Alpha İndirme

Nulls Brawl Alpha henüz yeni çıkmış olmasından dolayı oyunda bazı hatalar ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Bu nedenle hatalara çok dikkat etmemeniz gerekiyor. Nulls Brawl Alpha’ ya gelen güncellemelerle beraber bu hataların tümü zamanla kalkacaktır.

  • Nulls Brawl Alpha İndirmek İçin aşağıdaki butona Tıklayınız.

NULLS BRAWL ALPHA İNDİR

Brawl Stars Sonsuzluk Modu Apk İndir 2021

Brawl Stars Sonsuzluk Modu yakın dönemde büyük bir ilgi gören Brawl Stars modudur. Brawl Stars Sonsuzluk Modu’nda oyundaki tüm karakterler aşırı güçlenmiş durumdadır. Ayrıca Brawl Stars Sonsuzluk Modu’nda; Jessie’nin taretlerini yanında gezdirebilir, Crow ile art arda ulti atabilir, Barley ile büyük şişeler fırlatabilirsiniz. TeknoHocam olarak sizlere Brawl Stars Sonsuzluk Modu Apk linkini bırakıyoruz. Brawl Stars Sonsuzluk Modu’nu oynayarak oyun zevkinizi daha üst seviyelere çıkarabilirsiniz.

  • Brawl Stars Sonsuzluk Modu Apk İndirmek İçin aşağıdaki butona Tıklayınız.

Brawl Stars Sonsuzluk Modu İndir

Brawl Stars Avengers Mod Apk İndir 2021

Brawl Stars Avengers Mod, oyun içindeki tüm karakterlerin Avengers karakterlerine bürünmüş halidir. Avengers filmlerindeki tüm aşina olduğumuz Avengers karakterleri Brawl Stars Avengers Mod da mevcuttur. Brawl Stars Avengers Mod’ da oyun hızlı tempoludur ve hal böyle olunca da oyuncuların büyük bir ilgisini çekiyor. IronMan, Kaptan Amerika, Thor ve daha çok Avengers karakterlerine Brawl Stars Avengers Mod indirerek sahip olabilirsiniz.

  • Brawl Stars Avangers Modu Apk İndirmek için aşağıdaki butona Tıklayınız.

Brawl Stars Avangers Modu İndir

ReBrawl Apk İndir 2021

ReBrawl Apk’ da tüm karakterler ve tüm kostümler açıktır. Ayrıca bunlar ile kalmayıp ReBrawl Apk sizlere daha önce hiç görmediğiniz karakteri ve kostümlerini sunar. ReBrawl Apk da oyun içinde isterseniz El Primo karakterini Batman kostümüyle bile deneyebilirsiniz. Ayrıca Minecraft oyununda bulunan Steve karakterini bile oynayabilirsiniz. Diğer Brawl Stars Apk Modlarından ayrı olarak ReBrawl Apk sizlere hem ANDROİD hem de iOS üzerinden oynama imkanı sunmaktadır. TeknoHocam olarak aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak ReBrawl Apk Modunu indirebilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

  • Brawl Stars ReBrawl Apk Modunu İndirmek İçin aşağıdaki butona Tıklayınız.

Rebrawl APK indir

Bu yazımızda sizlere Nulls Brawl Alpha, Nulls Brawl Sonsuzluk modu, Nulls Brawl Avengers Modu ve Rebrawl apk’leri paylaştık. Sizde içeriğimizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. İndirme linkleri tamamen reklamsız ve güvenlidir.

Daha fazla oku: Pubg Mobile Şekilli Nick Nasıl Yazılır?

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.