TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

Nulls Brawl Ash APK İndir (GÜNCEL SÜRÜM) 2021

0

pubg mobil uc kodu

Nulls Brawl Ash Apk indir. Brawl Stars son yıllarda oyun dünyasına yön veren ve ücretsiz bir şekilde oynanan bir oyun haline gelmiştir. Clash of clans gibi Strateji oyunları kategorisinde yer almaktadır.  Bu özelliği nedeniyle birçok kullanıcı tarafından oynanmaktadır. Bu oyuncular oynadıkça elmas ve altın kazanmaktadırlar. Daha sonra bunlarla birlikte oyun içinde türlü geliştirmeler yapabilmektedirler. Ayrıca görevlerin yerine getirilmesi halinde şans kutuları açarak içlerinden çıkacak eşyaların sahibi olabilmektedirler. Bu kutular içinden bazı karakterlerin güçlendirmeleri çıkabilirken, çeşitli para ve yeni karakterlerin de çıkması mümkündür. Bu aşamalı sistem yerine kullanıcılar tarafından geliştirilmiş olan sistemler vardır. Bunların başında Nulls Brawl gelmektedir.

Brawl Stars Nedir?

Pubg mobile uc

Brawl Stars online olarak oynanan bir oyundur. Bir gerçek zamanlı battle royale oyunudur. Son dönemlerde son derece popüler olan bu oyun ücretsiz bir şekilde oynanır. Brawl Stars apk şeklinde indirilmektedir. Oyun türlü modlara sahiptir. Her modun kendine has kural ve amacı vardır. Oyunda yönetilen bir karakter vardır ve bu karakter her oyun değiştirilebilmektedir. Oyuncuların bir karakter envarteri vardır ve bu envarterdeki karakterler elmas veya altınlarla geliştirilebilmektedir. Yeni karakterler elmasla yahut oyun içindeki özel para birimlerince satın alınabilmektedir. Bir diğer karakter alma yöntemi verilen görevlerin yerine getirilebilmesidir. Bir diğer yöntemse şans kutularının açılmasıdır. Bu kutular içinden çeşitli sayı ve türde ödül çıkmaktadır.  Bir takımın 10 elması toplayıp belli bir süre savunma yapacakları bir oyun türü mevcutken bu türe elmas kapmaca adı verilmektedir. Ya da brawl ball modunda oynayarak futbol becerilerinizi geliştirerek eğlenebilirsiniz. Sürekli olarak yenilenen özel etkinlikler oyunu son derece güncel tutmakta ve verilen keyfi artırmaktadır.

Nulls Brawl Nedir?

Nulls Brawl , Brawl Stars kullanıcıları tarafından geliştirilmiş bir oyun sürümüdür. Bu sürüme göre oyuncular Brawl Stars’a göre daha geniş ve sınırsız haklar tanınmaktadır. Para hileli Brawl Stars gibidir. Bu hakların başında sınırsız elmas ve atının herkese verilmesidir. Sonrasındaysa herkese aynı şekilde sınırsız kutu açılımı hakkı tanınmakta ve bunun bir sonucu olarak da oyunda mevcut olan tüm karakterlerin kullanılması söz konusudur. Bu modda tüm sınırlar kaldırılmıştır ve herkes dilediğince hareket etmektedir. Bununla birlikte oyun modlarına sadık kalınmıştır. Oyun içindeki modlar ve Brawl Stars içindeki modlar tıpta tıp aynıdır. Farklı oyun modu seçenekleri sayesinde sınırsız eğlence sağlayan bu uygulama  bir nevi hileli mod sayılır.

Null Brawl Ash APK Nasıl İndirilir?

Null Brawl apk şeklinde indirilmesi gereken bir uygulamadır. Bu yüzden Null Brawl Ash Apk İndir diyerek internet araştırması yapmanız gerekmektedir. Bu araştırma sonucunda en üstteki siteye girerek indir ya da download butonuna basmanız ve gerekli işlemleri tamamlayarak indirmeniz gerekir. Gelen sürüm sayesinde artık bu uygulama yalnızca telefonlarda değil tabletlerde PC’lerde laptoplarda kurulabilmektedir. Bilgisayarlarda bu işlemin tamamlanması için emulatör denen uygulamanın da kurulmuş olması lazım. Emulatör kurulum işlemlerini tamamladıktan sonra aynı telefonda indirildiği gibi apk indir diyor ve indiriyoruz. Sonrasında da kurulum işlemlerini tamamlayıp oynamaya başlayabilirsiniz. Android oyun merkezinden ya da Apple Store’den apk olarak indirebilirsiniz.

Null Brawl Güncel Sürümü 2021

Null Brawl güncel sürümü 37.222 dosyaları yayımlandı. Bu güncelleme ile Null Brawl 8. Sezonunda çeşitli yenilikle bizlere sunulmuştur.  Null Brawl’ın orijinal hali olan Brawl Stars’da da 8. Sezon yenilikleri mevcuttur. Buna göre yeni bir karakter eklenmiştir. Yeni karakterin adıysa Kavgacı Ash’tir. Bu yeni karakterin yanında bir sürü yeni görünüz ve birçok yeni özellik eklenmiştir. Oyunun orijinal versiyonunda böyle bir düzenleme yapılınca doğal bir sonucu olarak Null Brawl’da da 8. Sezon hazırlıkları yapılmıştır. Buna göre yenilik olarak Çöpçü Ash getirilmiştir. Yalnızca Çöpçü Ash değil aynı zamanda birçok yenilikler gelmiştir. Mevcut hatalarsa giderilmiştir.  Son sürüm kullanıcılar tarafından beğenildi.

Null Brawl Güncel 2021 Sürümüyle Getirilen Yeni Özellikler Nelerdir?

Null Brawl Güncel 2021 Sürümüyle birçok yeni özellik, karakter ve kostümler gelmiştir. Yapılan bu güncellemelerin listesiyse şu şekildedir;

 • Yeni karakter olan Kavgacı Ash oyuna eklendi
 • Yeni görseller eklenerek oyun daha zengin hale getirildi.
 • Karakterlerin bazılarının görünümleri değiştirilerek güncellenmiştir.
 • Belle Brawler’ın kilidi açılmıştır.
 • Yeni Efsanevi Kavgacı Squeak getirilmiştir.
 • Stu Kavgacı kilidi açılmıştır
 • Kromatik Kavgacı Belle getirilmiştir.
 • Star Force ortamında yapılan yeniliklerle artık kullanılabilir hale getirilmiştir.
 • Kromatik Nadirlik Kavgacısı- Albay Ruffs
 • Yeni gadget ve haritalar kullanılabilir hale getirilmiştir.
 • Haritalardaki ve kitlemeler sürecinde yaşanan sorunlar düzeltildi.
 • Oyun yazılımsal iyileştirmelere tabi tutularak güncellemeler yapılmıştır.

Null Brawl Ash Özellikleri  Nelerdir?

Nulls Brawl Ash özellikleri denildiğinde akla ilk gelen paspasın yere vurularak oluşturulan şok dalgaları gelir. Bu saldırı oyunun standart saldırı şeklidir. Bir diğer özelliği ise saldırı yapması ya da alması halinde, saldırının niteliğine göre dolan bir ölçeğin oyuna eklenmesidir. Bu ölçek dolduğu takdirde karakter sinirli moda girer ve daha hızlı ve atik bir şekilde hareket etmeye başlar. Ash karakterinin bir diğer özelliği ise birkaç robotla birlikte bir takım halinde en yakınındaki rakiplerine saldırabiliyor olmasıdır. Artık liderlik tablolarında adını sık sık duymaya alışmamız gereken bu karakter oldukça sıkı ve disiplini bir çalışmanın ürünü olduğu aşikardır.

Nulls Brawl Ash apk indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.  Eğer Nulls Brawl Stars APK ve son sürüm Nulls Brawl indirmek istiyorsanız diğer makalemize göz atabilirsiniz. Size tüm Nulls Brawl modlarını sunduğumuz yazıda kolayca istediğiniz hileli mod ve hilesiz modları indirebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.