TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

Aşk Temalı En İyi İnternet Dizileri

0

Bu içeriğimizde sizin için aşk konulu en başarılı internet dizilerine değiniyoruz. İşte bize göre aşk temalı en iyi yapımlar…

Outlander

Dizide zamana yolculuk yapıyor, adeta rüyalarda yaşıyorsunuz. 1946 yılından bir gün gizemli bir şekilde 1743 yılının İskoçya’sına ışınlanan Cliare Randall, isyancıların eline düşer ve Jamie Fraser ile evlenmek zorunda bırakılır. Ancak zaman geçtikçe Jamie Fraser’den gerçekten de hoşlanmaya başlar fakat ışınlanmadan önceki hayatındaki eşini de hala sevmektedir. Ancak iki farklı zamandan iki farklı adama aşık olduğu için her şey oldukça karmaşık bir duruma dönüşecektir.

Aşk 101

Türk yapımı bir aşk dizisidir. Netflix yapımı olan internet dizisi Aşk 101’de liseli beş öğrencinin aşkla ilgili olarak hikayelerini izliyorsunuz. Öğrencilerden dördü uyumsuz, sorunlu olarak gösterilmektedir ve okul idaresiyle sürekli olarak ters düşmektedirler. Okul müdürü dört öğrenciyi de okuldan atmak istemektedir fakat Burcu öğretmen çocukları okulda tutmak ister. Öğrenciler de Burcu hocayı beden eğitimi öğretmeni olan Kemal hocaya aşık etmek istemektedir ve bu plan için Işık’tan yardım isteyeceklerdir.

Crazy Ex Girlfriend

Romantik komedi tarzındaki aşk dizilerini sevenler için önerebileceğiniz Crazy Ex Girlfriend dizisi toplam 62 bölüm çekilmiştir ve her bölüm ortalama 40 dakikalık süreye sahiptir. Dizide başrol erkek oyuncunun eski kız arkadaşının çılgınlıklarına şahit oluyorsunuz. Özellikle hazır cevapları ile diziye komedi unsurlarını kazandırmakta olan karakterin olduğu dizi, hem gülmek hem de romantik bir şeyler izlemek isteyenler için biçilmiş kaftandır.

Bridgerton

Entrika ve ihtiras dolu bir dizi olup, 1813 yılında İngiltere’nin sosyetik bir ailesini konu edinmektedir. Ailenin en büyük kızı, seveceği bir adamla evlenmek istemektedir ve gönlünü Hasting Dükü’ne kaptırır. Leydi Whistledown karakteri Delphne’ye iftira atarak hem onun hem de ailesinin adını lekeleyecektir. Romantik aşk dizisi izlemek isteyenlerin mutlaka göz atmasını öneririz. Dizide başrollerde Jonathan Bailey, Simone Ashley, Phoebe Dynevor oyuncuları bulunmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.