TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

Baldur’s Gate 3 Yemin Bozan Paladin Sınıfı Rehberi

0

Video oyunlarından Baldur’s Gate 3’te yemin bozan paladin sınıfının bazı temel özellikleri bulunuyor. Yazımızda bu hususta bilgilere yer veriyoruz.

Kategorisinde oldukça sevilen video oyunlarından biri olan Baldur’s Gate 3’e başlarken alt sınıf olarak Paladin seçtiğiniz zaman yemin etmiş bir sınıfı oynamış oluyorsunuz. Paladin olarak yemin ettikten sonra, yemin bozan paladin sınıfına düşmek için bazı hataları yapmak gerekiyor.

Yemin bozan Paladin haline gelmenize neden olan unsurlar:

Kaşıntı adlı köpeği öldürmek, Pohuayı ve çocuğunu öldürmek, Mayrina’nın kocasını diriltmek, sizi tutuklamaya çalışan muhafızları öldürmek, oyunun ilk kısmında Tieflinglerin bulunduğu Druid kampında Sazza isimli goblini bırakmak gibi eylemlerde bulunursanız yemin bozan paladin haline gelirsiniz.

Yemin bozan paladin olduğunuz zaman kısa bir süreliğine debuff kazanmaktasınız. Sonra karakteriniz “Sanki bir şey kaybettim” diyecek. Ardından savaş bittiğinde kısa bir sinematik çıkacak olup Yemin Bozan Paladin çıkacak ve kampta sizinle görüşmek istediğini söyleyecek. Yapacağı teklifi kabul ettiğiniz taktirde siz de yemin bozan paladin olacaksınız. Böylece sahip olduğunuz sınıfın yetenekleri Yemin Bozan Paladin sınıfının yetenekleri ile değiştirilecek. Öte yandan sınıfınızı çürüyükten değiştirmek adına yemininizi tekrar etmeniz gerekir.

Kampınızda bulunan yemin bozan paladine gidip 1000 altın ödeyip ardından tekrar yemin edebilmektesiniz.
Böylece Baldur’s Gate 3 oyununda yemin bozan paladinin ne olduğuyla ilgili olarak bilgilere yer vermiş olduk. Sormak istediklerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.