TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

Dijitalde Markanızı Vikaon Altyapısı ile Güçlendirin

0

Anahtar teslim e-ticaret altyapı servisleri ile dijital dünyaya güvenli giriş yapmak isteyen işletmelere hızlı çözümler üreten Vikaon, ticaret kapılarını sizler için sonuna kadar açmaya hazır. Sanal pos, ERP, kargo ve pazaryerleri için özel olarak geliştirdiği entegrasyon paketleri ile ihtiyacınız olan tüm çözümleri sizleri ulaştırmayı hedefleyen marka, potansiyel müşterilerinizin ürünlerinize hızlı ve güvenli olarak ulaşabilmelerine imkân tanıyor. Vikaon e-ticaret altyapı hizmeti ile sipariş, sipariş takibi, ödeme ve ürün teslimi adımlarında hatasız işleyiş yakalamanızı sağlarken, müşteri kayıtları üzerinde dilediğiniz filtrelemeleri kullanarak kişiye özel hizmet sunabilmenize de olanak sağlıyor.

Güvenilir E-ticaret Altyapı Çözümleri Vikaon’da

E-ticarete atılmak isteyen küçük işletmelerin en büyük korkusu, sipariş ve ödeme alma adımlarında hata yapılması. Vikaon, gelişmiş altyapı çözümleri ile tüm süreci tek ekrandan kontrol edebilmenizi sağlarken, hatırlatma ve uyarılarla hiçbir siparişi gözden kaçırmamanızı da garanti ediyor. 24 saat çalışacak sanal dükkanınızda, müşterilerinizin kolaylıkla süreci tamamlamaları için her bir adımın hatasız olarak devam ettirilebilmesi büyük önem taşıyor. Gelişmiş entegrasyon sistemleri sayesinde, markanın e-ticaret altyapı hizmetini kullanarak, ek bir müdahale gerekmeden sipariş adımlarının kolaylıkla ve güvenle tamamlanmasını sağlamanız mümkün.

Marka, satış ve teknik destek işlemlerinde, alanında uzman kadrosu ile e-ticaret altyapı kurulumu işlemlerinde olduğu kadar sonrasında doğan her türlü ihtiyaçlarınız için de etkili çözümler sunmayı hedefliyor. B2B ve B2C satış sistemi ile satış işlemlerinizi kolaylıkla takip etmeniz, yurtdışı satış desteği ile farklı ülkelerden potansiyel müşterilerinizin sipariş ve ödeme işlemlerini güvenle gerçekleştirmelerini sağlamanız ya da kargo entegrasyonu ile sipariş teslimlerini hızlıca takip edebilmeniz mümkün hale geliyor.

Vikaon, e-ticaret altyapı fiyatları farklı paketler halinde sunulurken, özel istekleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda paket içerikleri değiştirilerek size özel hale getirilebiliyor. Satışını yaptığınız ürün ya da hizmetin özelliklerine bağlı olarak, sipariş, fatura ya da kargo entegrasyonlarını pakete dahil ettirmeniz ya da çıkarmanız mümkün olabiliyor.

Vikaon E-Ticaret Altyapıları ile İşinizi Dünyaya Taşıyın

Artık ürünlerinizi dünyaya tanıtmak için yurt dışı satış ağı oluşturmak, tedarik ya da satış zinciri kurmak zorunda değilsiniz. Yapmanız gereken tek şey markanızı yansıtacak işlevsel bir internet sayfası ve tüm adımlarda işlerinizi yürütecek güvenilir bir e-ticaret altyapı sistemi oluşturmak. Uygun reklam ve tanıtımlarla sayfanızı müşterilerinize duyurmanız, güvenilir e-ticaret çözümleri ile siparişlerinizi tek bir ekrandan kontrol etmeniz mümkün. Vikaon e-ticaret altyapı sistemlerini her türlü ürün ve hizmet satışı için sayfanıza uygulayabilir ve global pazarların keyfini güvenle çıkarabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.