TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

En İyi Mobil Oyunlar

0

Akıllı telefonlar insan hayatına büyük kolaylıklar getirmiştir. Zira zaman ve mekan fark etmeksizin bankacılık işlemleri dahil birçok işi halletmeyi sağlar. Buna en iyi mobil oyunlar oynayarak eklenmek de dahildir.

Eğer sıkılmışsanız veya yolculuk sırasında zaman geçirecek şeyler arıyorsanız, birbirinden farklı onlarca oyunu inceleyebilirsiniz.

En İyi Mobil Oyunlar

En iyi mobil oyunlar sıkıcı bir anda veya ortamda güzel vakit geçirmenizi sağlar. Oyunların arasından size ve tarzınıza en uygun olanı bulabilir, yükledikten sonra keyfini çıkartabilirsiniz.

En iyi mobil oyunlar kişiye göre değişeceği için net bir cevap verilemez. Listede bulunan oyunların hepsi çok sevilen seçeneklerdir. Tümünü incelerseniz, en uygun olanı bulmanız mümkündür. Ayrıca bu liste en iyi android oyunlar arasında yer alır.

Raid: Shadow Legends

En iyi mobil oyunlar 2022 listesine yer alan Raid: Shadow Legends bir Rolma Gacha oyunudur. PVP ve PVE arenaları mevcut olup epik savaşları, boss’ları ile bilinir. Bunun yanı sıra canlı ve 3D grafikleri de oldukça başarılıdır.

Bunun yanı sıra içerisine kişilerin tercih edebileceği 400 üzeri şampiyon vardır. Dolayısıyla sıkılmadan her birini deneyebilir, farklı tecrübeler kazanabilirsiniz. PVP karşılaşmalarında her zaman farklı düşmanlara karşı mücadele ederek eğlenebilirsiniz.

Oyun dünya çapında yaygın bir şekilde oynandığı için arenası azımsanamayacak kadar kalabalıktır. Dolayısıyla en iyi mobil oyunlar online içine alabilir, ayrıntılar için araştırabilirsiniz.

Kişiselleştirmeye imkan tanıyan oyunda kendi tarzınızı oluşturabilir, bir strateji belirleyebilirsiniz. Dünyanın farklı noktalarında yaşayan oyunculardan bir takım kurarak savaşlara katılabilirsiniz.

League of Legends: Wild Rift

Eğer League of Legends seviyorsanız, bunun mobil seçeneğini denemeniz de mümkündür. En iyi mobil oyunlar online arasına ekleyebileceğiniz bu oyun tıpkı bilgisayar sürümündeki gibidir. Tek farkı telefon üzerinden oynanmasıdır.

League of Legends’a yabancıysanız bu oyun çok sayıda farklı şampiyon arasında seçim yaparak karşı takımla mücadele etmeniz üzerine kuruludur. Her bir takım 5 kişiden meydana gelir. Normal veya dereceli bir maç yaklaşık 1 saate kadar sürebilir.

Ancak ARAM oynamaya karar verirseniz dar bir harita olması nedeniyle 15-20 dakika içinde tamamlanabilir. En İyi Android Oyunlar listesinde daha detaylı inceleyebilir, videoları izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Forge of Empires

Eğer strateji oyunlarını seviyorsanız, Forge of Empires size tüm olanakları sunmaktadır. Kaynak toplayarak araştırma yapabilir, böylece yerleşiminizi geliştirebilirsiniz. İlk dünya çağından uzay çağına kadar ilerleyebilir, bir uygarlık inşa edebilirsiniz.

Bu yönüyle en iyi mobil oyunlar online seçenekleri arasında yer almaktadır. Dünya çapından çok sayıda oyuncu bulunmaktadır. İster ittifaklar kurabilir isterseniz diğer oyuncularla mücadele edebilirsiniz.

Eğer eğlenceli bir şekilde zaman geçirmek ve bir şeyler inşa etmek, geliştirmek istiyorsanız kademe kademe nasıl ilerlediğinizi görebilirsiniz.

Castlevania: Symphony of the Night

Eğer klasik bir oyun oynamak istiyorsanız, Castlevania: Symphony of the Night tercih edebileceğiniz oyunlardan bir tanesidir. İnternetsiz mobil oyunlar arasında olduğu için her zaman her yerde girebilir, eğlenceye başlayabilirsiniz.

Buna karşılık oyunun hem iOS hem de Android için ücretli olduğunu bilmeniz gerekir. Ancak Bir PlayStation klasiğini telefonda denemek isterseniz girip bakabilirsiniz.

Diablo Immortal

Diablo birçok kişi tarafından bilinen ve hala sevilerek oynanan bir oyundur. Eğer siz de bunlardan bir tanesiyseniz, Diablo Immortal seçeneğini de listenize eklemeyi düşünebilirsiniz. En iyi mobil oyunlar 2022 listesine bulunmakta olup tıpkı önceki versiyonları gibi bir RPG oyunudur.

Aynı şekilde farklı sınıflar da vardır. Bir oyuncu bunları inceleyerek kendisine en uygun olanı tercih edebilir. Kolay kontrol edilebildiği için pratik şekilde oynayabilirsiniz. Bu nedenle aksiyonu her zaman üst seviyede tutabilirsiniz.

Bunun dışında teçhizatlarınızı sürekli geliştirerek daha gelişmiş bir karaktere sahip olabilirsiniz. Böylece eğlenceyi de daha iyi bir şekilde yaşayabilirsiniz. Başarılı dövüş mekanikleri ve hikayesi ile sevilen oyunu siz de hemen deneyebilirsiniz.

Minecraft

İnternetsiz mobil oyunlar arasında olan Minecraft yıllardan beri dünya çapında sevilerek oynanır. Açık dünya temalı olup Survival & Building tarzıdır. Oyuncular ellerinde bir şey olmadan oyuna başlamakta, ardından malzeme toplayarak ev, ev eşyaları, kazma, silah ve daha birçok araç-gereç inşa etmektedir.

Gece olduğunda ister uyuyabilir isterseniz ortaya çıkan düşmanlara karşı bir av başlatabilirsiniz. Eğer yerin metrelerce altını keşfe çıkmak isterseniz bu yönde bir kazı gerçekleştirebilirsiniz. Lavlardan sulara, koyunlardan tavuklara kadar oldukça zengin içeriğini deneyimleyebilirsiniz.

Her ne kadar grafikleri başarılı olmasa da hemen anlayabileceğiniz, karakteri kolayca kontrol edebileceğiniz bir oyundur. Bu nedenle internetsiz mobil oyunlar arasında bakmak isteyebilirsiniz. Ancak hem iOS hem de Android için ücretli olduğunu da hatırlamanız gerekir.

Shadowgun Legends: War Games

Bir FPS nişancı oyunu olan Shadowgun Legends: War Games 2020 yılında piyasaya çıkmıştır. Hikaye ya da çevrimdışı modları olmadığı için yalnızca oynanır. Ancak başarılı içeriği, ekran kontrolleri ve özellikleri ile sizi içine çeken bir yapısı vardır.

En iyi grafikli mobil oyunlar arasında olan Shadowgun Legend, her bir oyuncuya karakterini geliştirme fırsatı sunar. Böylece uzun saatler boyu sıkılmadan oyun oynayabilir, zaman geçirebilirsiniz. Dört oynanabilir karakteri inceleyebilir, bunların arasından size en uygun olanları tercih edebilirsiniz.

Eğlenceli ve gerçek zamanlı PVP savaşları ile diğer oyunculara karşı bir mücadeleye girebilirsiniz.

Smash Hit

Smash Hit bu güne kadar yapılmış en güzel Sonsuz Koşucu oyunlarından biridir. İnternetsiz mobil oyunlar arasında eşsiz bir eğlence sunar. Temel olarak camlara çarpmadan ilerleyebildiğiniz kadar gitmeniz gerekir.

Ancak bu yolda camlarla dolu engeller vardır. Bu engellerden birine bile çarpmak başa döndürür. Lakin bunu önlemek için metal toplarınız vardır. Ekrana dokunarak bunları atarak camlar kırılmalıdır. Saatler boyu sıkılmadan oynayabileceğiniz bu oyun ücretsizdir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.