TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

En İyi Savaş Oyunları

0

Oyuncuların sevdiği oyunlardan biri olan savaş oyunlarının pek çok farklı çeşitleri bulunuyor. Düşmanlarınız ile kıyasıya bir çatışma ortamına girmenizi sağlayacak en iyi savaş oyunları oynayabilirsiniz. Böylelikle savaş yeteneğinizi oyun sırasında sergilemeye başlayabilirsiniz. Savaşırken ihtiyacınız olan her şey oyuna başlarken kullanabileceksiniz. Yüksek grafikle hazırlanmış basitten zorluğa kadar çıkabilen seviyelerdeki savaş oyunlarını oynayarak eğlenceli zamanlar geçirmeye başlayabilirsiniz.

Savaş oyunlarına ilgi duyan pek çok oyuncu olurken, piyasadaki en iyi oyunların hangisi olduğunu araştırmaktadır. Hem eski hem de yeni geliştirilen birbirinden heyecan dolu savaş oyunlarıyla heyecanlı bir çatışma sizleri bekliyor olacak.

Heyecanlı Bir Savaşa Hazır Ol! Arma III Savaş Oyunu

Heyecanın üst düzeye tırmandığı bir oyunu arıyorsanız o zaman Arma III tam size göre diyebiliriz. Askeri simülasyon oyunu olarak oyun sektöründe yer alırken, klasik savaş oyunlarına oranla daha gerçekçi bir savaşma sunuyor. Bu oyunu tercihe göre tek başınıza oynayacağınız gibi dilerseniz arkadaşlarınızı davet ederek oynayabilirsiniz. Arma III sistem gereksinimlerine göz attığımız zaman şu şekildedir:

*Bellek- 4 GB Ram

*Sabit Disk – 45 GB

*İşletim Sistemi- Windows 7- 8

*İşlemci Intel  Dual Core

Oyun normal askeri sistemde olduğu gibi alt ve üst bölümleri yer alıyor. Savaş ile ilgili olarak aradığınız her şey oyun içerisinde yer alıyor. Ayrıca silah ve diğer mühimmatlar kısıtlı şekilde elinize geçiyor. Doğal olarak imkanların kısıtlı şekilde olması her ne kadar zorlayıcılık işin içerisine katmış olsa da yeteneklerinizi öne çıkarmanız gerekiyor. Savaşma performansıyla silah ve diğer ekipman ürünlerini kullanmaya hak kazanabilirsiniz.

En İyi Savaş Oyunlarından Biri Squat Savaş Efsanesi

Savaş oyunlarını seven oyuncuların beğeneceği bir oyun kalitesiyle hazırlanan Squat oyunu, 2015 senesi itibariyle ortaya çıkmıştır. 2020 yılı itibariyle de yayınlanan oyun, tam not alma başarısına sahip oldu. Bu oyunu farklı kılan yanlarından biri iki farklı şekilde oynayacak olmanızdır. Nedir bu farklı kılan özelliği diye merak ediyorsanız 50 ve 50 kişiyle karşılıklı oynanması diyebiliriz. Kalabalık bir grup şeklinde oynanması haliyle oyunun heyecan kat sayısının daha fazla artmasına neden oluyor. Karşılıklı olarak bir savaş halinde olurken, burada önemli olan savaş taktikleriniz ve tüm yeteneklerinizi ortaya koymaya başlamanız olacak.

Oyunu oynayacak olan oyuncular için merak edilen önemli detaylardan biri de sistem gereksinimleri olduğunu söylemeliyiz. Oyunun sistem gereksinimleri şu şekildedir:

*Bellek- 8 GB Ram

*İşlemci- Intel Due Core

*Ekran Kartı özelliği- Geforce GTX 770

*İşletim Sistemi- Windows 10

Yüksek bir görüntü kalitesine sahip olan harika savaş oyunu ile artık heyecan dolu bir gün geçirme şansına sahip olabilirsiniz.

En Çok Oynanan Savaş Oyunu Olmayı Başaran Battlefield 1 Oyna

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olarak bilinen Battlefield 1 oyunu oyunculara harika bir deneyim sunuyor. Oyun içi hazırlanmış olan yüksek görüntü kalitesi ve içeriğiyle oyuncuların ilgisini çekmeyi başaran bir oyun olmayı başarmıştır. Bu oyun ile artık kendinizi Birinci Dünya Savaşı içerisinde bulacaksınız. Son derece etkileyici bir atmosfere sahip olmasından dolayı oyunun en iyi yapımlardan biri olarak öne çıkmayı başarmış olduğunu söyleyebiliriz.

Oyunda Türklerden tutunda Almanlara kadar tüm ülkeden savaşçılar yer alıyor. Milli duyguları tetiklemeyi sağlayacak olan oyunun sistem gereksinimi ne olduğuna baktığımızda:

*Depolama- 50 GB Kullanılabilir bir alan

*Ekran kartı- Amd Radeon HD 7850

*Bellek 8 GB Ram

Oyun piyasasında ön plana çıkma başarısına sahip olan oyunu bundan sonra sizlerde artık kesintisiz bir şekilde oynayarak heyecan dolu sahnede yerinizi alabilirsiniz.

Ücretsiz Oynayacağınız En Etkili Savaş Oyunu War Thunder

Harika bir savaş oyunu ile sizleri karşı karşıya bırakıyoruz. Üstelik bu oyunu oynarken ücret ödemeyeceksiniz. Ücretsiz bir şekilde oynayacağınız kaliteli bir savaş oyununda yerinizi alabilirsiniz. War Thunder oyununda artık kendinizdeki tüm savaşçı ruhu yeniden ön plana çıkarma başarısına sahip olacaksınız. Fakat oyunu oynarken savaş meydanın da mutlaka cesur ve korkusuz olmanız gerekiyor. Bunu yaptığınız zaman kimse karşınızda duramayacak.

Bu oyunları diğer savaş oyunlarına göre ayrı tutan bazı özellikleri bulunuyor. Normalde diğer savaş oyunlarında askerleri yönetmeniz gerekirken bu sefer aracı yönetmek zorunda kalacaksınız. Savaş aracını yöneterek artık rekabet seviyesinin üstün olduğu bir savaş meydanı içerisinde kendinizi bulmaya başlayacaksınız. Savaş oyunu sistem gereksinimleri ne olduğunu öğrenmek isteyen oyuncular için sunuyoruz:

*RAM Kapasitesi – 4 GB

*Depolama alanı 36 GB

*İşletim Sistemi Windows 10

*Ekran Kartı- Intel HD

Birinci Dünya Savaşı Doğu Cephesinde Fırtınalı Çatışma: Tannenberg

Geçmiş tarihe sürükleyen bir savaş oyunu olmasıyla dikkat çeken Tannenberg savaş oyunu ile artık üst düzey bir çatışmanın içerisinde yer bulmaya başlayacaksınız. Çünkü oyuna göz attığımız zaman sizleri Birinci Dünya Savaşı Doğu cephesinde savaşmaya kadar sürüklüyor. Bundan sonra Doğu cephesindeki hakimiyeti kurmak ve savaş alanında üstün bir başarı elde etmek zorundasınız. Bu nedenle oyunu oynarken savaş ile ilgili olarak tüm taktikleri yapmanız savaşı kazanmanız konusunda büyük bir başarı ortaya koymaya başlayacak. Hem görüntü kalitesi hem de oyunun konu içeriğiyle bakıldığı zaman oyuncuların sevdiği bir oyun olmasına neden olmuştur.

Bu tür savaş oyunlarını oynamaya başlayacak olan oyun severler için artık günümüzde sistem gereksinimleri ne olduğu merak edilir. Eğer sizlerde bu oyunu oynamak istiyorsanız sistem gereksinimlerini göz önünde bulundurmalısınız. Bunlar:

*Ram kapasitesi – 4GB

*Windows 10 İşletim Sistemi

*İşletim Sistemi İntel Duo Core

En etkileyici ve Birinci Dünya savaşına doğru sürükleyen bu oyunu sizlerde indirerek hemen oyuna ortak olmaya başlayabilirsiniz.

En İyi Savaş Oyunu Mobil

Savaş meydanlarında asker olarak ya da askerleri yöneterek tüm gücünüzü ortaya koymak isteyebilirsiniz. İşte tüm bunları en iyi şekilde yapmanızı sağlayacak olan savaş oyunlarını oynayarak görebilirsiniz. En iyi savaş oyunu, mobil ağlar aracılığıyla oynayabilirsiniz. Bilgisayar veya tablet dışında isterseniz mobil uyumlu özelliğe sahip olan savaş oyunlarını oynayabilirsiniz.

Savaş oyunları ile ilgili olarak bir inceleme yapmaya başladığımız zaman ücretli ve aynı zamanda ücretsiz olarak iki farklı şekilde oynanır. İsteğe bağlı olarak ücretli olarak oynayabilecekken, ücretsiz olan savaş oyunlarını da oynayabilirsiniz. Oyun piyasasına göz attığımız zaman savaş oyunların her bir içeriği birbirinden farklı şekilde olabiliyor. Oyuncular klasik savaş oyunların yanı sıra artık daha farklı şekilde hazırlanmış olan savaş oyunlarını oynayabiliyor. Cep telefonu aracılığı ile oynamak isteyeceğiniz en güzel savaş oyunları hangisi diyorsanız sıralama yapmaya başlayalım:

*Call Of Duty Mıbile

*Modern Combat Versus

*PUBG Mobile

*World War

Yukarıda söz etmiş olduğumuz oyunlar, oyun tutkunları tarafından çok beğenilen oyun çeşitleri arasında yer alıyor. Aynı zamanda bu oyunları cep telefonlarınız ile kolayca oynama şansına sahip olursunuz. Evde, tatilde, dışarıda ya da araçta savaş oyunu oynamak istediğiniz zaman hemen oynayabilirsiniz. Son derece pratik bir şekilde oynamanız için özel olarak geliştirilen savaş oyununda görüntü kalitesi oldukça yüksek düzeyde olduğunu söylememiz gerek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.