TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

Getir Sipariş İptali Nasıl Yapılır?

0

Getir, kaliteli ve hızlı hizmeti sayesinde milyonlarca kullanıcıya ulaştı. Her geçen gün büyümesi, uygulamanın büyük yatırımlar almasını sağladı. Bu durum da, getir isimli uygulamanın yemeksepeti.com isimli uygulama ile birlikte ülkede en fazla kullanılan sipariş uygulaması olmasına neden oldu. Getir uygulamasının her geçen gün daha fazla kullanıcıya ulaşmasının bir başka nedeni ise kullanıcılarına, yeni siparişlerde 10 TL 20 TL gibi indirim kuponları vermesidir.

Online yemek ve market sipariş uygulaması olan getir isimli platformda sipariş iptali nasıl yapılır?  

Türkiye’de oldukça büyük başarılar elde eden Getir, yurt dışı hizmete de başlamaktan geri kalmadı. Getir sipariş iptali nasıl yapılır? Ayrıntıları aşağıda bulunabilir.

 Getir Sipariş İptali Nasıl yapılır?

Getir isimli sipariş platformu üzerinden verilmiş olan siparişlerin iptal edilmesi işlemi için Getir müşteri hizmetlerinin aranması gerekmektedir. Getir müşteri hizmetleri ile yapılacak olan görüşmede sipariş iptal işleminin sebebinin doğru bir biçimde Getir müşteri hizmetlerine bildirilmesi gerekmektedir.

Getir sipariş iptal etme işlemi için müşteri hizmetleri numarası:

0850 532 50 50

Verilen siparişin gecikmesi, siparişin yanlış olması ya da verilen siparişin yanlış adrese gönderilmiş olması gibi geçerli nedenler olmadan Getir sipariş iptal etme işlemi yapılamamaktadır.

Getir İsimli Sipariş Platformundan Sipariş Verme İşlemi Nasıl Yapılır?

Getir isimli sipariş platformunun mobil uygulamasının Google Play Store veya Apple Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirilme işlemi yapılabilmektedir.

Günümüz teknoloji standartlarına oldukça uygun bir şekilde tasarlanmış olan Getir uygulaması üzerinden sipariş verebilmek için ilk olarak üyelik oluşturulması gerekiyor. Telefona Getir isimli sipariş platformun mobil uygulaması kullanılmadan da getir.com uzantısı üzerinden de sipariş verilebilmektedir.

Üyelik oluşturma işlemini yapmak için istenen bilgilerin istenilen kısımlara yazılarak telefon numarasına gelecek olan onay kodunun istenilen bölüme girilmesi yeterlidir.

Üyelik işleminin bitmesinin ardından, cihazdan konum servisinin aktif edilmesi yani erişim izni verilmesi gerekmektedir. Konum hizmetinin aktif edilmesi, Getir uygulaması konumun olduğu bölgeye hizmet verip vermediğinin öğrenilebilmesi için kullanılmaktadır. Ayrıca getir uygulaması ilgili konuma hizmet vermekte ise adres otomatik olarak sisteme kaydediliyor.

Sipariş edilmek istenen ürün, sepete eklenerek eğer kart bilgileri daha öce girilip kaydedildiyse direkt olarak sistem, ödeme sayfasına geçiş yapar. Bu sayede ödeme işlemi yapılarak sipariş verme işlemi tamamlanmış olur.

Getir Uygulamasında 20 TL İndirim İşlemi Nasıl Yapılır?

Getir isimli sipariş platformundan 20 TL indirim kuponu alabilmek için daha önce sipariş verilmemiş bir hesap olması gerekmektedir. Yeni bir hesaptan sipariş verilecekse sepete siparişinin verilecek ürünlerin eklenmesinden sonra ödeme aşamasında Getir tarafından tanımlanan 20 TL promosyon kodu hesaba tanımlanmaktadır. Promosyon kodu tanımlandıktan sonra, 20 TL indirim kuponu kullanılabilir.

Getir İsimli Sipariş Platformundan ürün Alabilmek için sepette en az kaç TL’lik ürün bulunması gerekir?

Getir sipariş platformundan ürün siparişi verebilmek için sepette en az 25 TL tutarında ürün bulunması gerekmektedir. Fakat bazı bölgelerde sipariş tutarı farklılık gösterebiliyor.

Getir sipariş platformunda kargo ücreti var mı?

Getir sipariş platformu gönderme ücreti olarak sipariş başına 4.90 TL tutarında bir ücret talep etmektedir. Fakat sepetteki ürün miktarı gönderme ücretinde değişikliğe sebep olmamaktadır.

Getir sipariş platformunda banka kartı geçerli mi?

İnternet alışverişi özelliği aktif olan tüm banka ve kredi kartları getir sipariş platformundan alışveriş yapmaya uygundur.

Getir sipariş platformunda nakit ödeme var mı?

Getir kapıda ödeme özelliği henüz mevcut değildir. Bu nedenle nakit ödeme işlemi gerçekleştirilememektedir.

Getir sipariş platformunda sipariş iptal etme işlemi sonrası iade ne zaman yapılır?

Sipariş iptal etme işlemi yapıldıktan sonra, ücretin iade edilmesi 1-8 iş günü kadar bir süre almaktadır.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.