TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

Instagram Fenomenleri ve Işıltılı Hayatları

0

Instagram Fenomenleri ve Işıltılı Hayatlarını konu aldığımız bu yazımızda sizlere Instagram fenomenlerinin ve diğer sosyal medya fenomenlerinin nasıl yaşadıklarına dair bazı bilgiler hazırladık.

Günümüzde sosyal medya fenomenlerinin hayatımızda etkisi çok büyük. Milyonlarca takipçiye ulaşan sosyal medya fenomenleri aslında, kendi hayatlarını diğer insanlar için pazarlıyorlar. Bu fenomenler evlerinde otururken, yemek yerken, spor yaparken, şarkı söylerken, oyun oynarken, yemek yaparken ve daha çeşitli aktiviteleri kamerayla kayıt altına alıyor ve bir nevi yaşadıkları tüm anı takipçileriyle paylaşıyorlar. Sosyal medya fenomeni olmanın herhangi bir yolu yok. Aniden yaptığınız ve görüntüye aldığınız bir kısa video, yazdığınız bir tweet, paylaştığınız bir gönderi, hikaye veya herhangi bir internet paylaşımınız milyonlarca insan tarafından tıklanabiliyor ve hiç tahmin etmediğiniz bir anda fenomen olabiliyorsunuz. Eğer bir sosyal medya fenomeni olmak istiyorsanız hiç kimsenin yapmadığı ve insanların dikkatini çeken içerikleri paylaşarak, insanlara bilmediği konular hakkında bilgiler vererek, yaptığınız aktivitelerde ne kadar iyi olduğunuzu göstererek ve bu çalışmaları yaparken hiç bıkmadan-usanmadan gerçekten bu yolda başarılı olmak için uğraşmanız gerekir.

Instagram Fenomeni Kimdir?

Instagram fenomeni kimdir? Sosyal medya fenomenlerinin en dikkat çekici aracı Instagram uygulamasıdır. Anlık olarak bir günde onlarca gönderi paylaşan Instagram fenomenleri son yıllarda insanların en çok vakit geçirdiği Instagram’da kendilerini tanıtmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Belli bir seviyeye ulaşmış Instagram fenomenleri için adeta kapılar birer birer açılıyor. Tanıtım ve reklam sektörünün en güçlü alanlarından birisi olan Fenomen ile ürün tanıtımları insanlar tarafından da ilgiyle takip ediliyor. İnsanlar kendilerine örnek aldığı Instagram fenomenlerinin; giydiği kıyafetleri, kullandıkları makyaj malzemelerini, parfümlerini, kozmetik ürünlerini, gittikleri kuaförleri, yemek yedikleri restoranları, kullandıkları çantayı, güneş gözlüklerini kısaca her şeyini taklit etmek istediğinden bu reklam ve tanıtımlarda hayli etkili oluyor. Hatta bu konuda ülkemizde faaliyet gösteren Trendyol neredeyse tüm reklamlarını Instagram fenomenleri üzerinden veriyor. Yaptıkları paylaşımlar, lüks arabaları, oturdukları rezidans ve villalarla sürekli olarak gündemde kalmaya çalışan Instagram fenomenlerinin günlük gelirleri bile bir çok insanın aylık gelirinden daha fazla. Üstelik fenomenler tatile, restorana, mağazaya veya herhangi bir mekana gittiklerinde genellikle hesap ödemiyorlar. Ülkemizde ki ekonomik durumun son zamanlarda çok iyi olmaması nedeniyle milyonlarca genç hatta milyonlarca yaşlı da diyebiliriz, fenomen olmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Sibel Melek Arat Kimdir?

Sibel Melek Arat kimdir? Diye soranlar için Başarılı oyuncu Sibel Melek Arat, 12 yaşında olmasına rağmen, Çalıkuşu, Reaksiyon ve Hayat Şarkısı dizilerinde ve Atiye dizisinin bir bölümünde Atiye karakterini canlandırmış ve rol almıştır. Bunun öncesinde de Turkcell, Hayat su ve Huggies gibi büyük markaların reklamlarında rol alan Sibel Melek Arat, Instagram’dan da paylaştığı fotoğraflar ve gönderiler ile ilgi çekici bir oyuncu haline gelmeyi başarmıştır. Halen eğitimine devam etmekte olan bu genç oyuncunun aynı zamanda da oyunculuk eğitimi aldığı biliniyor. Bundan sonraki hayatında başarılar diliyoruz genç yıldızımıza.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.