TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

iPhone 13 Pro Max Rose Pink Renk Modeliyle Gelecek

0

Apple, farklı renklerde yeni ürünler sunma stratejisini büyük ölçüde güçlendirdi, çünkü müşteriler kendi tarzlarına ve kişiliklerine uyan bir ürün satın almayı daha fazla istiyorlar. Bu da Apple için daha yüksek satış rakamı demek. iPhone 13 Pro Max Rose Pink rengi gerçekten ortaya çıkarsa, ağırlıklı olarak kadın kullanıcılar tarafından satın alınacağını düşünüyorum.

Bunu M1 iMac lansmanı ile gördük ve bir sızıntıya göre, şirket bu yılın sonlarında yeni MacBook Air’i tanıttığında buna tanıklık etmiş olacağız. Aynı strateji iPhone 13 Pro Max ile de izlenebilir ve Apple, yaklaşmakta olan amiral gemisini olan iPhone 13 Pro Max modeli için Rose Pink rengini tanıtarak cesur bir adım atabilir.

iPhone 13 Pro Max Rose Pink

PENG STORE’un Twitter hesabına göre, iPhone 13 Pro Max, Rose Pink’te tanıtılacak, ardından 2022’de mor bir kaplama gelecek.

Burada dikkat edilmesi gereken ilginç şey, tweet’in Rose Pink renginin, kadronun geri kalanı gibi Eylül ayının sonunda değil, Aralık 2021’de geleceğini belirtmesidir. Aynı Twitter hesabı daha sonra aynı iPhone 13 Pro Max’in Mor renginin de piyasaya sürüleceğini ancak bu modelin 2022 yılında piyasaya geleceğini söyledi.

iPhone 13 Pro Max Rose Ping rengi ne zaman çıkacak?

Apple, ikonik Rose Gold modellerini yıllarca önce başlatmış ve çok tutulmuştu. Bu nedenle iPhone’ları pembe bir tonda piyasaya sürmek Apple için yeni bir şey değil. Teknoloji devi, daha benzersiz kaplamaların muhtemelen daha yüksek satışlar anlamına geleceğini ve bu rengin büyük olasılıkla bir kadın müşteriyi çekeceğini fark etmiş görünüyor.

Ancak, PENG STORE aynı tweette bu Rose Pink renginin kalan üç model için mevcut olup olmayacağından bahsetmedi. Bu aynı zamanda şirketin kendi PR çalışması da olabilir.

Neyse ki, hesabın buna ihtiyacı yoktu çünkü çok uzun zaman önce aynı renkte çift kameralı bir iPhone’u gösteren daha önceki bir tweet yayınlandı ve bu da daha ucuz iPhone 13 modellerinin de mevcut olacağını gösteriyor.

Ne yazık ki, herhangi bir tarih bilgisi verilmedi. İlgili bir haberde iPhone 13 Pro Max ve iPhone 13 Pro’nun Mat Siyah seçeneğiyle sunulması bekleniyor ve bu birçok tüketicinin favorisi bu olacaktır.

Tabii ki, bu tweet’lerin herhangi bir şekilde yasal olduğunun garantisi yok, bu yüzden okuyucularımıza dikkatli olmalarını öneriyorum. Resmi açıklama geldiğinde sizi bilgilendireceğiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.