TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

Kanada Vizesi Nasıl Alınır?

0

Kanada’ya seyahat etmek isteyen tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının muhakkak suretle Kanada vizesi sahibi olması gerekmektedir. Seyahat amacına bağlı olarak bu vize kategorisi değişiklik gösterir.

Özellikle kısa süreli seyahatler için en uygun seçenek Kanada turist vizesidir. Kanada vize başvurusu sürecindeki adımlar dikkatli ve doğru atılmalıdır. Hangi kategoride başvuru yaptığınızın bu noktada bir önemi yoktur.

Kanada Vizesi

Kanada’ya seyahat etmek isteyen tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının muhakkak suretle Kanada vizesi sahibi olmaları gerekir.

Kanada vizesi şartları ve diğer bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Kanada vize başvurusu yapacak kişileri bekleyen birkaç aşama olduğunu söylemiştik. Tüm adımlar ve prosedürler dikkatli atılmalıdır. Peki, aşamalarıyla Kanada vizesi nasıl alınır ?

  • Başvuru Formunun Doldurulması: Kişinin seyahat amacına uygun olarak vize başvuru formu doldurulmalıdır. Girilen bilgiler eksiksiz ve doğru yanıtlanmalıdır. Sizde vize sahibi olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • Evrakların Hazırlanması: Kanada Konsolosluğu yüz yüze görüşme gerçekleştirmez. Bunun yerine talep edilen evraklar göz önünde bulundurularak değerlendirme gerçekleştirilmektedir.
  • Vize Ücretinin Yatırılması: Kanada vize ücreti online olarak tahsil edilmektedir. Kanada turist vizesi ücreti 185 Kanada Dolarıdır.
  • Biyometrik İşlemler: Kanada vize başvurusunun tamamlanması için İstanbul ve Ankara’daki  Kanada Vize Merkezlerinde parmak izi ve diğer biyometrik işlemlerin tamamlanması gerekmektedir.

 

Kanada Turist Vizesi

Kanada’ya özellikle kısa süreli seyahatler için en uygun seçenek Kanada turist vizesidir.  Kanada turist vizesi başvurusu hakkında merak ettiğiniz sorulara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

  • Vize Başvuru Formu:Kanada Konsolosluğu vize değerlendirmesini başvuru formuna göre yapmaktadır. Eksiksiz ve güvenle Kanada vizesi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • Kanada Aile bilgi formu
  • Geçerli pasaport
  • Varsa eski vize fotokopileriniz
  • 2 adet fotoğraf,

 

Detaylı Bilgi Almak İçin: https://www.kanadakulturmerkezi.com/kanada-vizesi/

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.