TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

Kanalınızın Yükseltmeye Başlatın!

0

Kanalınızın Yükseltmeye Başlatın!

Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından biri olan Youtube, her geçen gün daha fazla kişiyi etkisi altına alıyor. Üstelik sadece kişiler değil, marka ve şirketler de Youtube ile geniş bir kitleye ulaşarak satışlarını yükseltmektedir. Peki, Youtube’a yeni başlayan kişilerin kısa sürede yükselmesi mümkün mü? Elbette, mümkün! Youtube canlı yayın izleyicisi satın al hizmetiyle canlı yayınlarınızı ve kanalınızı yükselişe geçirebilirsiniz.

Size özel hazırladığım Youtube canlı yayın izleyici satın alma içeriğini inceleyerek kanalınızın gelişimini doğrudan değiştirebilirsiniz. Ayrıca içerikte, güvenilir alışveriş yapabileceğiniz YoutubeMarket.net’in avantajlarından da bahsettim. Gelin, birlikte YoutubeMarket.net canlı yayın izleyicisi satın alma avantajlarına göz atalım!

Youtube Canlı Yayın Hangi Kanallar İçin Uygundur?

Günümüzde geleneksel medya araçları, yavaş yavaş popülaritesini yitirirken sosyal medya platformları yükselmeye başladı. Dolayısıyla yaş, cinsiyet, ülke vb. fark etmeksizin artık birçok kişi Youtube ile para kazanabiliyor veya geniş bir kitleye hitap ediyor. Ancak bu rekabet, çoğu zaman kişilerin yarı yolda pes etmesine sebep olmaktadır. Siz de pes eden kişilerden olmak istemiyorsanız YoutubeMarket.net’ten kanalınız için uygun olan hizmetleri inceleyebilirsiniz.

Peki, kimler Youtube canlı yayını açabiliyor? Gelin, göz atalım:

 • Son 90 gün içinde Youtube tarafından ihlal cezası almayanlar,
 • 13 yaşından büyük olanlar.

Eğer bu şartları taşıyorsanız Youtube canlı yayın izleyicisi satın al hizmetiyle kanalınız için önemli bir adımı başarıyla geçebilirsiniz!

Youtube Canlı Yayın İzlenme Nedir?

Canlı yayın açan her kişi çok geniş bir kitleye hitap etmek ve bu doğrultuda para kazanmak ister. Bu durum, son derece olağan olmasına rağmen birçok kişi Youtube canlı yayınlarından beklediğini alamayabiliyor. Youtube canlı yayınları genellikle oyun, inceleme, siyaset, kozmetik, spor, tarih, vlog, sağlık vb. alanlarda açılmaktadır. Bu da doğrudan insanların ilgisini çekiyor. Peki, kanalınız bu tarzda olmasına rağmen canlı yayınlarınız az izleniyorsa ne yapmalısınız?

YoutubeMarket.net’ ile Youtube canlı yayın izlenme satın al seçeneğini kullanabilir ve doğal bir artışla izlenme sayınızı yükseltebilirsiniz. Bu sayede, organik takipçileriniz herhangi bir olumsuzluk fark etmezken Youtube’da başarınızı sıralama ve etkileşim ile ödüllendirecektir.

Youtube Canlı Yayın İzleyici Satın Alma Kanal İçin Zararlı Mı?

Kanal sahipleri, yükselen bir ivmeye sahip olmak için çoğu zaman sayısız yöntem dener. Bu yöntemlerin birçoğu başarısız olurken birçok yöntem de kanalın kapanmasıyla sonuçlanabilir. Peki, kanalınızın kapanma ihtimali olmadan yükselmesini nasıl sağlarsınız? YoutubeMarket.net tarafından sağlanan Youtube canlı yayın izleyici satın alma hizmeti harika bir seçenektir.

Bu avantajı birebir yaşamış biri olarak sizinle Youtube canlı yayın izleyici satın alma le hizmetiyle edinebileceğiniz kazanımlardan bahsetmek istiyorum:

 • Yüksek izleyiciye sahip olmanız, organik takipçilerin ilgisini çeker ve bu sayede geniş bir kitleye ulaşabilirsiniz,
 • Youtube algoritması, canlı yayınızın yoğun ilgi gördüğünü fark ederek yayın sıralamanızı yükseltir ve önerilen yayınlarda yer alırsınız,
 • Geniş kitlelere ulaşmak için aylarca ve sürekli canlı yayın açmanıza gerek kalmaz,
 • Organik kitleniz ve Youtube algoritması kısa sürede potansiyelinizi fark eder,
 • Canlı yayınlarınızın binlerce kişi tarafından izlenmesi, kanalınızın ve dolaylı olarak da videolarınızın dikkat çekmesine yardımcı olur.

Youtube’da büyümek ve geniş bir kitleye hitap etmek bir domino taşı gibidir. Kanalınızın canlı yayınla ön plana çıkması, kullanıcıların diğer videolarınızı da ‘izlemeye değer’ bulmasını sağlar. Kısacası, Youtube canlı yayın izleyici satın alma seçeneği, doğru sağlayıcılardan alındığı takdirde kanalınız için hiçbir zarara sebep olmaz.

Youtube Canlı Yayın İzleyicisi Nasıl Satın Alınır?

Diğer yayıncıların arasından ayrışmanız için izleyicilerinize kaliteli içerik ve yüksek etkileşim sunmanız gerekiyor. Örneğin, Youtube ana sayfanıza düşen ve 50 kişinin izlediği yayınları siz açıyor musunuz? Bu sorunun cevabı çoğumuz için hayırdır. Peki, bu kanalın izleyicisi 10.000 olsa, izler miydiniz? Yine, birçoğumuz evet cevabı verecektir. Bu durum, sosyal medya platformlarının en acımasız gerçeklerinden biri.

Youtube canlı yayın hilesi, Youtube canlı yayın izlenme botu gibi vaatlerden uzak durmanız gerekiyor. Bu vaatlerle öne çıkan birçok kişi/firma, hem maddi hem de manevi kayıp yaşamanıza sebep olacaktır. Herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmamak için Youtube canlı yayın izlenme satın al için şu konulara dikkat edin:

 • İzleyici gönderen sağlayıcılar, mutlaka gerçek ve aktif kullanıcı hesaplarıyla işlem gerçekleştirmelidir,
 • Youtube ve izleyicilerin dikkatini çekmemek için, satın alınan izleyiciler doğal bir artışla gönderilmelidir,
 • 7/24 iletişim kolaylığı sağlaması gerekir,
 • Youtube kanal şifresi vb. bilgiler kesinlikle talep edilmemeli ve tüm ödeme süreci güvenilir sertifikalarla yürütülmelidir,
 • Olumsuz durumlar veya kayıp izleyiciler için telafide bulunması önemlidir.

Yukarıdaki kriterlerin hepsini, eksiksiz olarak karşılayan YoutubeMarket.net’ten izleyici satın alma hizmetini güvenle kullanabilirsiniz. YoutubeMarket.net, 256 bit SSL ile ödemeleri güvenle gerçekleştirirken bilgilerin de gizli kalmasını sağlıyor.

Youtube Canlı Yayın İzleyici Satın Al Fiyatları Nelerdir?

Son yıllarda, Youtube’un popülaritesi ve yüksek para kazanma avantajı ile birçok firma, sağlayıcı olmayı tercih etti. Bu rekabet, Youtube canlı yayın izleyici satın al fiyatları için avantaj sunarken birçok müşteri de bu durumdan memnun değil. Peki, neden?

Henüz kendini kanıtlamayı başaramayan sağlayıcılar, ucuz canlı yayın izleyici satın al kampanyasıyla ön plana çıkmayı başarıyor. Kullanıcılar da ‘ucuz’ olduğu gerekçesiyle tercih ediyor ancak bu durum kanalın prestijini doğrudan etkilemekte.

Youtube canlı yayın izlenme satın al fiyatları ise izleyici sayısına göre değişiyor. 5000 seyirci fiyatı daha uygunken 50000 seyirci fiyatı da aynı oranda yükseliyor.

Youtube Canlı Yayın İzlenmemi Nasıl Arttırabilirim?

Takipçilerle iletişimde kalmak ve daha geniş bir kitleye ulaşmak için canlı yayınlara ihtiyaç duyuluyor. Artık, ortaokul çağındaki bir çocuk da emekli kişiler de Youtube ile hedeflerine ulaşmayı başarmakta. Eğer siz de hedeflerinize ve geniş kitlenize ulaşmak istiyorsanız, canlı yayın izleyicilerinizi arttırmalısınız.

Youtube canlı yayın izlenme arttırmak için yüksek kaliteli içerikler, yüksek görüntü kalitesi ve sık sık yayın açmak gibi konulara dikkat etmeniz gerekiyor. Bununla birlikte kitlenize hitap eden orijinal bir konu da bulmalısınız. En önemlisiyse canlı yayın boyunca takipçilerinizin yayında kalmasını sağlamak. Ancak Youtube’a yeni başlayan kişiler için bu durum pek mümkün değil. Youtube kullanıcıları, çoğu zaman ‘daha iyi bir video’ izlemek için yayınınızdan çıkış yapacaktır.

Canlı yayının çok az kişi tarafından izlenmesi, kanalın imajını olumsuz etkiler. Kanalınızın yüksek başarı oranına sahip olması için YoutubeMarket.net ile canlı yayın seyircisi satın alarak kısa sürede binlerce kişiye ulaşabilirsiniz!

 

 https://youtubemarket.net/youtube-canli-yayin-izleyicisi-satin-al

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.