TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

Netflix Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

0

pubg mobil uc kodu

Netflix üyeliği nasıl iptal edilir sorusu platformdan ayrılmak isteyen üyeler tarafından merak ediliyor. Herkesin bildiği ve pek çok kişi tarafından kullanılan Netflix abonelerine kolay şekilde üyelik iptali seçeneği sunuyor.

Netflix Üyeliği İptali Nasıl Yapılır?

Netflix üyeliği iptali yapmak için ilk olarak bilinmesi gereken konu bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan uygulamayı kaldırarak üyeliğinizi iptal edemiyor oluşunuzdur. Üyelik iptali için şu adımları takip edebilirsiniz;

Sponsor
  • Öncelikle Netflix’in web sitesinden hesabınıza giriş sağlayın.
  • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra profil ikonuzun yer aldığı bölüm üzerinden Hesap seçeneğine tıklayın. Buradan yönlendirme yapıldıktan sonra ilerleyen adımları takip edin.
  • Hesap seçeneğini seçtiğinizde karşınıza çıkacak olan Üyelik ve Ödemeler yazısının en alt kısmında yer alan Üyeliği İptal Et butonuna basmalısınız. Bu butona bastıktan sonra üyeliğiniz hemen iptal olmayacaktır. Adımları takip etmeye devam etmelisiniz.
  • Üyeliğinizin iptalinden emin olup olmadığınızı sorduktan sonra eğer hâlâ üyeliğinizi iptal etmek istiyorsanız İptal İşlemini Tamamla kısmını seçmelisiniz.

Bu adımları uygulama üzerinden de aynı şekilde takip ederek üyelik iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Faturalandırma tarihi öncesinde iptal etme işlemini yapmanız halinde sonraki fatura tarihine kadar uygulama üzerinden içerik izlemeye devam edebilirsiniz. İptal etmiş olduğunuz üyeliğinizi tekrar aktif hale getirmek istemeniz halinde ise tekrar aynı hesap üzerinden işlemleri başlatabilirsiniz. Üyeliğinizi 10 ay boyunca kullanmamanız halinde ise bu süre sonunda hesabınız silenecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.