TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

Özel İstanbul Franke Servisleri

0

Franke Servis İstanbul; beyaz eşyalarımızın hayatımızdaki yeri ve önemini ön plana alarak, sizlere hızlı ve memnun edici bir servis verebilmek amacıyla özel servis olarak kurulmuştur. Franke markasının, buzdolapları ve derin dondurucular, bulaşık makineleri, fırınlar, ocaklar aspiratörler ve çeşitli ankastre ürünler ile oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.
Donanımlı, deneyimli ve güleryüzlü yaklaşımı prensip edinmiş teknik ekibimiz; müşterilerimize satış sonrasında en güvenilir hızlı sevisi vermek için, sizinle irtibata geçerek bilgi alırlar ve size ürününüzle ilgili bilgiler vererek sizden onay alırlar. Sonrasında yapılacak tüm onarım işlemlerinde yedek parça gerektiğinde orijinal parça kullanılmaktadır.

Franke, uzun yıllardır beyaz eşya sektöründe satış ve satış sonrası hizmet veren deneyimli bir markadır. Franke Servis Maltepe; ülkemizde ve dünyada haklı bir ünvana sahip olan bu markanın özel servis hizmetlerini vermektedir. Müşteri memnuniyetinin, görevlerimizin en üstünde yer aldığı servis sistemimiz, teknik donanımlı ve deneyimli servis ekibimizin özverili ve duyarlı çalışmaları sonucunda edindiğimiz güvenirlik prensibiyle çalışmaktadır.

Müşteri memnuniyeti ve güvenirlik göstergesi olarak Franke Servisleri İstanbul; tüm Franke ürünlerinin parça değişimleri ve işçilik hizmetleri için 1 yıl garanti vermektedir. Ürünlerle ilgili tüm soru ve sorunlarınız için 444 78 56 numaralı telefonumuzla 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.