TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

PUBG Nick Nasıl Değiştirilir?

0

Türkiye ve Dünya’da büyük beğeni ile oynanan PUBG oyunu kullanıcı sayısı gittikçe artıyor. 2017 yılında ücretli olarak çıkan oyun şuan ücretsiz olarak oynanabiliyor. PlayerUnknown’s Battlegrounds isminden kısaltılan oyunda amaç hayatta kalabilmek. Oyuncular uçaktan yere paraşütle indiklerinde kendilerine gerekecek donanımları bulabiliyor. Bu donanımlar başta silah olmak üzere hayatta kalabilmek, daha fazla dayanıklı olabilmek adına oldukça önemli. Ayrıca oyunda rakip oyuncuları etki altına bırakmak ve göze hoş görünmek için karakterinizin nasıl göründüğü önemli. UC ismi verilen ve kısaca PUBG para birimi diyebileceğimiz birimle karakterinizi özelleştirebilirsiniz. PUBG UC para ile satılmaktadır. Hem PUBG üzerinden hem güvenilir aracı siteler üzerinden (ki bu daha uygun) PUBG uc satın al araması ile bulup satın alabilirsiniz.

Bu arada PUBG oyununun alternatifi olarak görülen Valorant oyunu için de yine oyun içinde veya herhangi bir arama motoruna Valorant vp satın al yazarak (sadece güvenilir aracılardan) alışveriş yapabilirsiniz. PUBG’deki UC ile Valorant’daki VP birimleri oyunlara özel paradır. Bu, yine milyonlarca oyuncu bulunan League of Legends oyunundaki RP birimi ile aynı. LoL rp satın al ile bu oyundaki karakterinizi özelleştirebilir, daha çok özelliğe sahip olabilirsiniz.

PUBG nick nasıl değiştirilir?

Bir süre PUBG oynadıktan sonra bazı değişiklikler isteyebilirsiniz. Bunlardan birisi de PUBG isim, PUBG nick olarak adlandırılan oyun içi kullanıcı ismi.

PUBG nickinizi değiştirmek için İsim Değiştirme Kartı öğesine sahip olmanız gerekiyor. Bu öğe olmadan isminizi/nickinizi değiştiremezsiniz.

İsim Değiştirme Kartı nasıl alınır?

İsim Değiştirme Kartı iki şekilde alınabilir. Bunlardan ilki ücretli olarak satın alabileceğiniz yöntem. Oyunda ödül olarak UC kazanmış veya UC satın almışsanız İsim Değiştirme Kartı satın alabilirsiniz.

Bir diğer yöntem de ücretsiz olarak alabileceğiniz yöntem:

  • Oyunu açıp Envanter bölümüne girin,
  • Açılan bölümde en alttaki kutu seçin ve açın.
  • Bu kutu ile İsim Değiştirme Kartı öğesine sahip olacaksınız.

İsim Değiştirme Kartı nasıl kullanılır?

Bu işlem oldukça basit. Envanter bölümünde kartınızı görebilir ve kartı tıklayarak aktifleştirebilirsiniz. Onay verdiğinizde karşınıza çıkacak kutuya istediğiniz, artık oyunda kullanacağınız nicki yazarak yeni PUBG isminize sahip olabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.