TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

Samsung Galaxy A31 Ekran Kaydı Nasıl Alınır?

0

Android 10 tabanlı olan Samsung Galaxy A31 ekran kaydı almaya müsaade etmiyor. Bu nedenle bu yönde geliştirilmiş olan çeşitli uygulamalardan yararlanmak ve ekran kaydını bu uygulamalar sayesinde alabilmek çok kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

AZ Screen Recorder

Uygulama, Android cihazınıza video kaydetmenizi sağlayan bir uygulamadır. Uygulamayı Google Play’den indirebilir ve video kaydetmeye başlayabilirsiniz.  Uygulamayı başlattıktan sonra ekranın ortasında dört simge göreceksiniz. Bu simgeler kaydı başlatmak, uygulama ayarlarında değişiklikler gerçekleştirmek, kaydedilen video klasörüne gitmek ve durdurmak için kullanılır.

Screen Recorder

Android cihazınızda video ekranı kaydetmek için kullanabileceğiniz başka bir  uygulama, bir ekran kaydedici uygulamasıdır. Bu uygulama gelişmiş düzenleme seçenekleriyle ekranı kaydetmek isteyenler için uygun bir hizmet sunmaktadır. Bu uygulama, kamera tarafından çekilen görüntüleri ekran yakalama köşesinde paylaşmanıza olanak tanır. Ayrıca bu uygulama oldukça kolay bir arayüze sahip oluşu ile sizlere kolay bir kullanım sağlar.

Google Play

Google Play, özellikle oyunlar için uygulamalar sunar. Google Play Oyunlar adlı bir uygulama, oyun oynarken ekran görüntüsü almanıza olanak tanır. Uygulamanızın ekranını bu sayede direkt olarak kaydedebilirsiniz.

Mobizen Ekran Kaydedici

Samsung Galaxy A31 ekran kaydı almak için gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bu uygulama en popüler video kayıt uygulamalarından biridir. Samsung’un yerleşik ekran kayıt aracına benzer şekilde, bu görüntüleri ön kamera ile kendinizi kaydederek ekran kaydınıza da dahil edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.