TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

Star Wars Evrenine Farklı bir Bakış: The Mandalorian

0

Jon Favreau, son üçlemede büyük bir boşluk olduğunu kabul ediyor Star Wars tutkunları şaşkın ve hatta çok sayıda eleştiri ile sosyal medyada sık sık gündeme getirildi. The Mandalorian da bu tepkileri biraz olsun azaltmak ve aslında sorulara yanıt vermek adına karşımıza çıkıyor. Boşlukları doldurmak ve karakterler hakkında çok daha fazla bilgi vermek adına harika bir yapım tercihi olabilir.

Star Wars evrenini daha yakından tanımak ve karakterlere biraz daha hakim olmak adına sizler de bu yapımı The Mandalorian izle butonunu kullanarak seyredebilirsiniz. Bilim Kurgu dalında en önemli işlerden biri diyebiliriz ve hatta sinema tarihinin en önemli yapıtları sırlamasında da üst sıralarda kendine yer bulmaya devam ediyor.

Film ile birlikte sizler de boşlukları kısa süre içerisine tamamlayabilecek ve belki de daha önce yaptığınız eleştirileri geri alıyor olacaksınız. Yüce Lider Snoke’un galaksiyi ele geçirme süreci ve hatta bu sürecin detaylı bir şekilde işlenmesi bekleniyordu.

Son üçlemede büyük bir şok yaşadık ve bu sürece herhangi bir şekilde değinilmedi. Alınan tepkiler ile birlikte The Mandalorian ortaya çıktı. Baskılar sonuç verdi ve izlediğinizde sizler de ne demek istediğimizi çok daha iyi anlamış olacaksınız.

The Mandalorian’a Genel Bakış

2019 yapımı bir film ile karşınızdayız. 40 dakika boyunca sizler de yerinizde duramayacak ve sorularınıza yanıt almanın hazzını daha güçlü bir şekilde yaşayacaksınız. Üçlemenin telafisi olarak gündeme gelen ve beklentilere bir şekilde yanıt veren filmi kesinlikle tavsiye ediyoruz. Eğer gerçek bir Star Wars tutkunu iseniz sizler de bu filme listelerinize bir an önce dahil edebilirsiniz. Bilim kurgu kategorisindeki en iyi işlerden biri olduğunu düşünüyorum. Bu arada benimle birlikte bu düşünceye sahip olan milyonlarca insan var.

The Mandalorian izle butonu aracılığı ile doğrudan filme erişim sağlayabileceğinizi de bir kez daha dile getirmek isterim. Türkçe dublaj ve alt yazı seçeneği ile sinema keyfini bilgisayarlarınıza ve cep telefonlarınıza taşıyan Dizirun adresinden de detaylı bir şekilde söz etmek istiyorum.

Platform, zengin yelpazesi ile birlikte gerçekten fayda yaratıyor. Çok sayıda yabancı dizi ve aynı zamanda ilmi sizler de tek bir tık ile cihazlarınıza taşıyabiliyorsunuz ve daha da önemlisi bunun için herhangi bir şekilde ücret ödemeyeceksiniz. Netflix ve Blu Tv gibi mecralarda bulunan dizilerin ve filmlerin tamamını bu adres aracılığı ile izleme şansına sahipsiniz. Henüz keşfetme şansınız olmadıysa eğer sizler de bir an önce harekete geçebilir ve bu mecradaki yerinizi alarak daha keyifli vakit geçirmeye başlayabilirsiniz. Yerinizi aldığınızda bu tavsiyemin ne kadar geçerli ve kıymetli olduğunu sizler de daha iyi anlamış olacaksınız. yabancı dizi izle

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.