TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

The Boys 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

0

Üçüncü sezonu 2022 yılında çıkan ve gittikçe daha büyük izleyici kitlesi yakalayan The Boys dizisi hayranları 4. sezonu bekliyor.

The Boys ilk sezonu Temmuz 2019 tarihinde başlamıştı. Süperkahramanların da iyi olmayabileceğini sunan The Boys çok farklı bir bakış açısı getiriyor.

Dizinin üçüncü sezonu 3 Haziran 2022 tarihinde yayınlanmıştı. 1980’lerin süperkahraman grubu Payback lideri Solider Boy zorba bir karaktere sahipti. Bu yüzden takım arkadaşlarının özellikle Black Noir’ın ihanetine uğrayarak uyutulmuş ve Ruslara teslim edilmişti. The Boys ekibi Solider Boy’u uyandırmış, ana hedefleri Homelander’ı öldürmek için motive etmişti. Solider Boy, Payback üyelerini öldürmüştü. Black Noir, Homelander tarafından sır sakladığı için öldürülmüştü (bazı dizi takipçileri Noir’ın hala hayatta olabileceğini düşünüyor). Butcher; Solider Boy ve Maeve ile birlikte Homelander’ı öldürmek için Vought merkezine gitmişti. Ancak Solider Boy’un Ryan’a saldırması üzerine olaylar planlandığı gibi ilerlemedi. Maeve, Solider Boy’u durdurmak için üstüne atladı. Süperkahraman yeteneklerini kaybeden Maeve sevgilisi ile birlikte uzak bir yere gitti. Butcher’ın bir yıldan daha az ömrü kaldığı açıklandı. Homelander, Ryan’a saldıran bir hater’ını lazerle öldürdü. Buna rağmen hayranları tarafından büyük destek gördü. Solider Boy uyutularak Grace Mallory’ye teslim edildi.

The Boys 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

The Boys 4. sezonun ne zaman çıkacağı ile ilgili henüz net bir bilgi yok. Dizi dördüncü sezon onayını almıştı. The Boys 4. sezonun 2023 yılında çıkacağına kesin gözüyle bakılıyor. Tahminlere göre Haziran-Temmuz 2023 tarihinde yayınlanabilir.

Ne zaman çıkacak?

The Boys 4. Sezon Ne Zaman

The Witcher 3. Sezon Ne Zaman

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.