TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

Trendyol Express Ne Kadar Kazandırır?

0

Trendyol Express kazancı araştırıldığında bir günde 100 teslimat yapmanızın 600 liralık bir kazanca karşılık geldiği sonucuna ulaşılmaktadır. Trendyol Express maaşları Pazar günleri çalışmadığınız varsayıldığında aylık 12.000 Türk lirasına ulaşmaktadır. Bu hizmeti verirken yakıt, muhasebe, yemek, KDV, araç masrafları, vergi gibi masraf giderleriniz şirket tarafından değil kurye tarafından karşılandığını göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Bu masraflara para harcamanız gerekse de günümüz ekonomik şartlarında belirtilen kazanç oldukça iyi bir tutardır.

Trendyol Express Kazanç Hesaplama

En çok merak edilen sorulardan birisi ise Trendyol Express ne kadar kazanır sorusudur. Bu soruya verilebilecek en kapsamlı cevap, Trendyol Express bünyesinde kendi aracınızla dağıtım yaptığınız takdirde masraflar hariç ( yakıt, yemek, vergi vb.) kazancınız yaklaşık olarak asgari ücretin 3 katı kadardır. Günde 100 teslimat yorucu gibi görünse de kendi işinizin patronu olduğunuz düşünüldüğünde kazançlı bir iştir. Her geçen gün artan e-ticaret alışverişi sayesinde kazancınızı kolaylıkla katlayabilirsiniz.

Trendyol kurye, kargo ve dağıtım alanında istihdamını giderek genişletmeyi, geliştirmeyi amaç edinmiş bir kuruluş olma yolunda ilerlemektedir. Siparişler her geçen gün arttığından kurye ihtiyacı da buna paralel olarak yükselmektedir. Lojistik dağıtım yönünü de geliştirmeyi amaçlayan Trendyol kargo dağıtım problemini de Trendyol Express sayesinde çözmeyi hedeflemektedir. Müşteri memnuniyetini vizyonu ve misyonu edinen bu marka pandemi sürecinde en çok tercih edilen marka olmuştur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.