TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

Türkiye’nin Oyun Pazarı | kopazar.com

0

pubg mobil uc kodu

Oyun dünyasındaki oyuncu sayısı arttıkça rekabet başka boyutlara taşındı. Oyuncular saatler harcadıkları oyunda daha güçlü olmak, daha iyi görünmek, daha çok hayatta kalmak istiyor. Oyuncular, diğer oyuncuların bir adım önüne geçebilmek, karakterlerini güçlendirmek için ürün/item alışı yapıyor. Böylece daha iyi özelliklere sahip bir silah, daha korunaklı bir zırh, daha hızlı araçlar elde edebiliyor. Metin2 oynayan bir oyuncu bir bıçak satın alarak karakterini daha da güçlendirebilir.

Oyuncuların oyuniçi satın almaklarını kolaylaştırmak ve daha çok seçenekler sunmak için oluşturulmuş bir çok alışveriş sitesi bulunuyor. Bunlardan birisi yıllardır güçlü bir şekilde, hızlı ve güvenilir bir ortam sunan Kopazar.

Türkiye’nin Oyun Pazarı | kopazar.com

Kopazar, 2005 yılında hizmet vermeye başlamış bir şirkettir. Oyuncular için oldukça geniş ve güvenilir bir oyun pazarıdır. Kopazar ile ürün/item/e-pin satın alınabilir. Kopazar kullanıcılarına uygun fiyattan satış yapmayı amaçlar.

Milyonlarca oyunsever tarafından oynanan bir çok oyun için alışveriş yapmak mümkündür. Knight, Silkroad Online, PUBG, Valorant, Leage of Legends, Zula dahil olmak üzere yüzlerce oyunun ürünleri satın alınabilir. Kopazar bir oyun için birden çok satın alma seçeneği sunar. Volarant VP almak isteyen oyuncu en az 300, tek seferde en fazla 8400 VP satın alabilir.

Ödeme seçenekleri oldukça çeşitlidir. Oyuncular banka/kredi/ininal kartları ve Paypal üzerinden satın almaları gerçekleştirebilir, ATM’ye para yatırıp kopazar.com hesabına bakiye yükleyebilir. Teslimatlar 7/24 ve çok hızlı şekilde yapılır.

Sponsor

kopazar.com üzerinden diğer oyunculardan da ürün/eşya/item alımı yapabilir. Kopazar, “0” Risk Sistemi ile alıcı ve satıcı arasındaki alışverişlerde %100 koruma sağlar.

kopazar.com üzerinden nasıl alışveriş yapılır?

Alışveriş yapmaya başlamak için oyuncular Kopazar sitesine üye olmalıdır.

Kayıt Ol seçeneğine tıklayın ve bilgileri doldurun. Unutmamak üzere bir şifre oluşturun. Hesabınızı onaylayın.

Örneğin Zula Altın almak isteyen bir kullanıcıysanız menüden Oyunlar sekmesini tıklayıp Zula oyununu seçebilirsiniz. Eğer göremiyorsanız arama çubuğundan Zula yazıp aratabilirsiniz.

İstediğiniz altın miktarını seçenekler arasından seçip satın al diyerek ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Ödeme yaparak e-pine sahip olacaksınız. Zula oyununa girip e-pin’i girdiğinizde satın aldığınız altınlarınız hesabınıza tanımlanacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.