TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

Teknolojinin Hukuk Merkezi Adalet TV Oldu

0

Ülkemizde son yıllarda teknolojik devrim yaşanırken, gelişen teknoloji ile birlikte bunun hukuki alt yapısı ile ilgili sorunlar da gündeme gelmeye devam ediyor. Güncel yayınlar yapan adalet.tv bu alanda ülkemizin yüz akı oldu.

Hukuk alanında sürekli güncellemeler yapılması ve teknolojik faaliyetlerin hayatımızın her anına girmesi, kolaylıkların yanında yeni problemleri de beraberinde getirdi. Teknolojik gelişmeler ile bütün dünya bir akıllı cihazın içine sığarken bu durumun hukuki sorunları ve alternatif çözümler ise ülkemizde www.adalet.tv sayfası ile çözüme kavuşturulmaya devam ediyor.

Adalet tv sayası yaklaşık bir yıldır online hizmetler vererek sosyal medya üzerinden gelen bütün soruları kısa süre içerisinde teknik detaylandırarak haberleştiriyorlar. Bu alanda hukuki alt yapı konusunda gündeme gelen eksiklikler düzenli olarak adalet.tv de yayınlanmakta. Özellikle cezaevi-adliye ekseninde özgün ve güncel haberler binlerce kişi tarafından sevilerek okunmakta.

Adalet TV Sosyal Medya Hesaplarını Takip Edebilirsiniz

Adalet tv sosyal medya hesaplarını twitter, instagram ve facebook üzerinden takip ederek bütün gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz. Özel haberlerinizi adalet.tv ile paylaşarak yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Hukuki anlamda aklınıza takılan bütün soruların en sade ve basit cevaplarına hemen ulaşabilirsiniz.

Adalet TV instagram üzerinden çeşitli çekilişler yaparak takipçilerine akıllı saat, bluettoth kulaklık, akıllı süpürge, cep telefonu ve tablet gibi elektronik aletler hediye etmeye devam ediyor. Bu ve benzeri hizmetlerden sizlerde hemen faydalanabilirsiniz. Ayrıca Adalet Bakanlığı çalışanı olmak isteyen İnfaz ve Koruma Memuru, Zabıt Katibi, Mübaşir, Cezaevi Öğretmeni, Sosyolog ve Psikolog olarak atanmak isteyenler ve bu mesleklerin özlük hakları hususunda kapsamlı bilgiler edinmek isteyenler yine adalet.tv adresinden gelişmeleri takip edebilirler.

01 Ocak 2021 tarihi ile birlikte ceza infaz kurumlarına faaliyete geçirilen yeni tahliye, açık cezaevine ve denetimli serbestliğe ayrılma ile ilgili en kapsamlı ve özgün haberler ülkemizde sadece adalet.tv adresinde yayınlandı. Bu konuda ulusal medyanın yetersiz kalması ise hukukçuların eleştirilerine neden oldu. Mahkum yakınları bu ve benzeri özgün haberler üzerine adalet.tv hesabına yüzlerce teşekkür mesajı göndermeye devam ediyor. Özellikle infaz ve koruma memurları da adalet tv sayfasının özenle gündeme getirdiği konular arasında ilk sıralarda bulunuyor.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.