TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

Age of Empires 4 Çıkış Tarihi Belli Oldu

0

pubg mobil uc kodu

Xbox ve Bethesda tarafından ortak olarak yürütülen E3 2021 konferansı sırasında Microsoft, Age of Empires 4’ün çıkış tarihini açıkladı. Sevilen gerçek zamanlı strateji serisinin yeni bölümü, Xbox Game Pass abonelik hizmetine sahip tüm aboneler dahil olmak üzere PC için 28 Ekim 2021 tarihinde yayınlanacak.

Age of Empires 4

Pubg mobile uc

Oyunun sayfasına yazan açıklamaya göre “Büyüleyici 4K görsel aslına uygunluğu ile uçsuz bucaksız manzaralarda imparatorluğunuzu genişletmek için hem tanıdık hem de yenilikçi yeni yollar sunan Age of Empires IV, yeni nesile gelişmiş bir gerçek zamanlı strateji oyunu getiriyor. 8 farklı uygarlık, efsanevi tarihi figürleri içeren 35 misyonlu 4 farklı kampanya, özel oyunlar için kullanıcı tarafından oluşturulan içerik araçları, 8 oyunculu çok oyunculu modlar ve ilk kez oyuncuların başarmasına yardımcı olacak bir eğitim sistemi ve hikaye modu ile mükemmelliğe giden yolunuzu seçin.”

Geçtiğimiz haftalarda Microsoft yaptığı birkaç açıklamada oyunun oynanabilir bir durumda olduğunu ve ilerleyen zamanlarda daha fazlasını göstereceklerini açıklamışlardı. Ve nihayetinde E3 2021 ile birlikte bu gerçekleşti.

Age of Empires serisi strateji severlerin her zaman sevdiği ve odak noktasında olan bir oyundu. Özellikle Age of Empires 2 hemen hemen herkes tarafından oynanmış efsane bir oyundur. Türkçe seslendirme olması, hepimizin bir dönem bu oyunu deli gibi oynamasına neden oldu.

Daha sonra ise Definitive Edition ile oyun Twitch ve YouTube yayıncıları sayesinde yeniden popüler oldu ancak hype’ı çabuk kayboldu. Yine de bu oyunun oynanmasına engel değildi.

Neyse ki serinin şimdi dördüncü oyunu geliyor ve bizleri yenilenmiş oynanış ve grafikler bekliyor. Age of Empires 4 için siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda belirtebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.