TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

Instagram Beğeni Satın Almak ve Beğeni Satın Almanın Önemi

0

Beğeni Satın Almak Neden Önemli?

Beğenileri satın al paketleri kendi başarınızı artırmak için kullanılır ve buna bağlı olarak erişim son derece kolay görünür. Bunun için birçok teklif olmasına rağmen, yine de hedefe yönelik bir şekilde ilerlemek gerekiyor, aksi takdirde böyle bir proje olumsuz sonuçlar doğurabilir.

Kendi gönderileriniz ve kendi kanalınız için beğeni veya takipçi kazanmak istiyorsanız hesapların her zaman aktif olduğundan emin olmalısınız. Kullanıcı katılımı bu nedenle son derece önemlidir. Bu kriter, bir şirketin kalıcı olarak olumlu bir etki yaşamasını sağlamanın tek yoludur.

Bu nedenle, her şeyden önce bireysel tekliflerin aktif mi yoksa insan hesapları mı olduğunu veya bunların yalnızca deyim yerindeyse var olup olmadığını, ancak herhangi bir etkinlik içermediğini kontrol etmek önemlidir.

Aktiflik sadece uzun süreli beğeni satın almak için önemli değildir. Hesabınızdaki kendi gönderileriniz de erişimleri ve sonuçta ortaya çıkan etkinlikler için otomatik olarak kontrol edilir.

Daha fazla etkileşim olmadan yalnızca takipçiler edinilirse, kendi etkileşim oranı kötüleşir, bu da kendi gönderilerinizin akışta daha az kişiye görüntülenmesi anlamına gelir.

Sosyal platformda pazarlama

Çok sayıda beğeni ve takipçi siparişi vermeden önce sosyal medya pazarlaması kavramının farkında olmalısınız. Örneğin, Instagram’da bir fotoğraf veya video yayınlarsanız, başarınızı artırmak için erişim çok önemlidir. Bilinmeyen Instagram kullanıcıları çok sayıda hastag kullanmasına rağmen yeterince kişiye hitap edemiyor. Bunun için belirli sayıda takipçi ve artan sayıda beğeni gerekir. Fotoğraf veya video ne kadar çok beğeni alırsa, erişim o kadar büyük olur. Sizin için bunun anlamı şudur: Beğeni satın al paketleri ile içeriğiniz diğer kullanıcılardan daha fazla ilgi görecektir. İçeriğinizle ilgileniyorlar, sizi fark edecekler ve profilinizi takip edecekler. Bir döngü başlar. Çünkü artan takipçi sayısı sayesinde, gelecekteki içeriğiniz daha fazla dikkat çekecek ve bu da daha fazla takipçi getirecek.

Şirketler özellikle çok sayıda takipçisi olan ve reklamı yapılacak ürünle ilişkilendirilebilecek Instagram kullanıcıları arıyor. Kendinizi bir influencer olarak öne çıkarmak istiyorsanız, mümkün olan en kısa sürede çok sayıda beğeni ve takipçi edinmeye çalışın.

Başarılı olma baskısı artıyor: Şirketler Instagram’da bir ürün veya hizmet satmanın bir yolunu arıyorlarsa, artık bir influencer ile ortaklığa geri dönmek zorunda değiller. Çünkü gün geçtikçe influencer sayısı artıyor ve rakipleriniz çoğalıyor. Sizden memnun kalmayan şirket başka birini kolayca bulabilir.

Beğeni satın almak yasal mı?

Hızlı, kolay ve başarılı bir yöntem beğeni satın al paketlerini kullanmaktır. Sonuçta, kariyerinizin başlangıcı çok zor olabilir. Belirli sayıda takipçinin oluşturulması ve içeriğinizin kendini pazarlaması birkaç yıl alabilir. Öte yandan, beğeni satın alırsanız, süre önemli ölçüde azalır.

Odaya açık olan soru şu: Beğenilerin satın alınması yasal mı? Bu soruya net bir şekilde “evet” yanıtı verilebilir. Beğeni ve takipçi kazanımı tamamen yasaldır ve platformun kendisi tarafından engellenmez. Ancak, saygın bir dağıtıcı bulmanız önemlidir. Çünkü sayısız kaliteli satış platformları arasında her zaman kara koyun vardır.

Güvenilir olmayan dağıtıcılar verdiğiniz paranın karşılığını size veremez. Bu dağıtıcıların çoğu kullanıcıların hesaplarını çalmaktadır. Sizden işlem sırasında şifre isteyen bir dağıtıcı ile çalışmamalısınız. Ayrıca güvenilir ödeme sistemine sahip olmayan dağıtıcılar müşterilerinin kart bilgilerini çalabilir. Bu durumda sizin kredi kartınızdan işlem yapmaları kaçınılmaz olacaktır.

Beğeni satın al hizmeti veren sitelerin güvenilirliğinden emin olmayan müşteri büyük bir kayıp yaşayabilir. Bu durumda da kullanılan sosyal medya platformuna olan isteği kaçacağından daha fazla paylaşım yapmak istemeyebilir. Biraz çaba ve doğru dağıtıcı ile çalışması sonucu fenomen olabilecek kullanıcı sadece sıradan bir hesap olmaya devam eder.

Hesabınızı geliştirmek için başka hangi paketlerden yararlanabilirsiniz?

Aklınıza gelebilecek her sosyal medya platformu için beğeni satın al paket hizmeti veren dağıtıcılar bulunmaktadır. Bu dağıtıcıların güvenilir olduğundan emin olduktan sonra her hesabınızı istediğiniz ölçüde geliştirebilirsiniz. Güvenilir olduklarını ise sitenin SSL sertifikası varsa, müşteri memnuniyeti ve yorumları site içerisinde bulunuyorsa, güvenli ödeme seçeneği sunuyorsa ve de canlı destek hizmeti tüm sorularınıza cevap veriyorsa anlayabilirsiniz.

Dağıtıcıların müşterilerine beğeni satın al dışında sundukları bazı paket hizmetleri:

  • Instagram takipçi satın al paketleri,
  • Youtube Like satın al paketleri,
  • Twitter yorum satın al paketleri,
  • IGTV izlenme satın al paketler,
  • TikTok beğeni satın al paketleri,
  • Twitter retweet satın al paketleri,
  • YouTube abone satın al paketleri,
  • Instagram fenomen paketleri şeklinde sıralayabiliriz.

Beğeni satın al paketleri her sosyal medya platformu için bulunmaktadır. Her içerik görünür olması için beğeniye ihtiyaç duyar. Beğeni kullanıcıların etkileşim ve fenomenliğini arttırmak için en önemli etkenlerden biridir.

Kullanıcılar sadece bir gönderilerine beğeni satın alabilirler. Bu durumda diğer gönderilerinin yanında bu gönderi parlayacaktır ve dikkat çekecektir. Sadece bir içerikteki fazla beğeni kullanıcının beğeni satın aldığını gösterebilir. Kullanıcılar bu durumdan kurtulmak için ya az sayıda ve dikkat çekmeyecek beğeni satın almalı ya da her gönderisi için beğeni almalıdır.

Dağıtıcılar bunun için de çözüm yolu bulmuştur. Otomatik beğeni satın al paketleri kullanılarak paketin izin verdiği ölçüde (bu genelde 1 ay boyunca paylaşılan 30 gönderi şeklinde olur) paylaştıkları içeriğe, paylaşılan anda beğeni sunar. Bu sayede tüm içerikler benzer sayıda beğeniye sahip olur ve bu kullanıcının daha fazla etkileşim almasına yardımcı olur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.