TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

5000 TL Altında Alınabilecek En İyi Akıllı Telefonlar

0

pubg mobil uc kodu

5000 TL altında alınabilecek akıllı telefonlar ekonomik ve uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Özellikle kurun yükselmesi sonucunda yurtdışında akıllı telefonların fiyatı artış göstermese de Türkiye’de maalesef fiyatlar sürekli dalgalı bir seyir izliyor. Bu yüzden kullanıcılar için işlerini en iyi şekilde görecek, aynı zamanda da ekonomik fiyatlı olacak telefon modelleri merak ediliyor.

5000 TL Altında Alınabilecek Akıllı Telefonlar POCO X3 NFC

Halihazırda 5000 TL bandı altında olan fiyatıyla ucuz akıllı telefon modelleri arasında öne çıkan POCO X3 NFC kullanıcılar için iyi bir seçenek olarak öne çıkıyor. 6,67 inç büyüklüğe sahip olan ve 120 Hz yenileme hızı ile beraber 1080 x 2400 piksel çözünürlüğe sahip olan IPS LCD ekranı canlı bir görüntü kalitesi sağlıyor. 6 GB RAM sayesinde de uygun fiyatlı telefon modelleri arasında güçlü özellikleri ile öne çıkıyor. Ayrıca modelde 64 MB geniş açılı ana kamera da yer alıyor.

Samsung Galaxy A51

Hem uygun fiyatlı hem de 5000 TL altında alınabilecek telefon isteyenler için Samsung Galaxy A51 en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Yüksek satış rakamlarına ulaşmış olan model özelliklerine göre fiyat performans ürünü olarak öne çıkıyor. 1080 x 2400 piksel çözünürlüğü sağlayan AMOLED ekranı ile birlikte canlı bir renk dağılımı sunan model aynı zamanda 6 GB RAM özellikleriyle de öne çıkıyor. Ön kısımda 32 MP kamera, arka kısımda ise 48, 12, 5 ve 5 MP farklı kameraları ile öne çıkan model, 4000 mAH bataryası sayesinde de uzun süreli kullanım sağlıyor.

Sponsor

realme 6i

Uygun fiyatlı akıllı telefon modelleri arasında öne çıkan realme 6i özellikle 3000 TL’nin altında olan fiyatıyla beklentileri iyi şekilde karşılıyor. 3 GB RAM ve 4 GB RAM seçenekleri ile sunulan modelde 6,5 inç IPS LCD ekran bulunuyor. Dörtlü kamera dizilimi olan modelin arka kamerası 48 MP özellik gösteriyor.

Redmi Note 9S

5000 TL’ye alınacak telefon modelleri arasında öne çıkan Redmi Note 9S kısıtlı bütçelere yardım sunuyor. 4 GB ve 6 GB RAM özellikleri ile sunulan modelde UFS 2,1 bulunuyor ve 48 MP kamerası yer alıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.