TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

Bluetooth Kulaklık Tavsiyeleri 2021

0

Bu yazımızda sizlere  bluetooth kulaklık tavsiyelerimizi sunacağız. Kulaklık kullanımı özellikle bu dönemlerde oldukça yaygın. Büyük şehirlerde; toplu taşımada, spor yaparken ya da evde tek başınıza bilgisayardan bir şeyler izlerken mutlaka kulaklık kullanılır. Ancak uzun kablo kullanmak insanlara artık bir işkence gibi gelmekte. Hem saklaması hem de zamansız kopmaları insanları alternatif arayışlara itmekte.

Son yıllarda bluetooth kulaklık bu arayışa son vermiş gibi duruyor. Özellikle şarjlı kullanımı ve her an rahatça taşınabilmesi ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Bluetooth kulaklık tavsiyeleri 2021 konusunu değindiğimiz yazımızda en ucuz alınabilecek kulaklıkları sizlere sunuyoruz. Yazımızda yer verdiğimiz kulaklıklar için güvenilir alışveriş sitelerine girmeniz yeterli olacaktır. İşte fiyat performans açısında en iyi kulaklık modelleri.

 • Huawei Freebuds 3 Bluetooth Kulaklık
 • Jabra Elite 65t True Wireless Bluetooth Stereo Kulak İçi Kulaklık
 • Sony Wf-1000xm3 Gürültü Önleyici Kablosuz Kulaklık
 • JBL T500BT Mikrofonlu Kulak Üstü Kablosuz Kulaklık

Huawei Freebuds 3 Bluetooth Kulaklık

Huawei bluetooth kulaklık modelleri içerisinde fiyat performans açısında en dikkat çeken model. Özellikle Android telefonlar için ideal olan kulaklık pahalı rakiplerine göre hem ucuz hem de performansı oldukça iyi. Kulaklığın sadece tek bir eksi yönü bulunmakta. Silikonsuz olduğu için gürültü engelleme gibi bir durumu söz konusu değil. Ancak silikonlu kulaklık kullanmayanlar için oldukça ideal. Fiyatı araştırmak için ufak bir internet gezintisi yeterli olacaktır. Kulaklığın özelliklerinden bazıları ise şunlar.

 • Müzik dinleme 4 saat
 • Batarya 30 mAh
 • Kutu Bataryası 410 mAh

Jabra Elite 65t True Wireless Bluetooth Stereo Kulak İçi Kulaklık

Günlük kullanım için kaliteli ürünleri ile dikkat çeken marka yüksek ses kalitesi ile rakiplerinin bir adım önüne geçiyor. Özellikle indirim zamanlarında kulaklık rakiplerinden çok daha fazla öne çıkıyor. Normal zamanda da erişilebilir fiyatı ile ön planda olan kulaklığın artı yönleri ise görüşmede ve normal dinlemede yüksek ses kalitesi. Eksi yönleri içerisinde ise kulaklığın boyutunun biraz büyük olması geliyor. Bunun dışında fiyat performans açısından en iyi kulaklık olarak gösterilebilir. Fiyat için ise güvenilir sitelere bakabilirsiniz. En iyi ucuz kulaklık modelleri arasında yer alan kulaklığın özellikleri ise şöyle

 • Müzik dinleme 4 saat
 • Kulaklık bataryası 40 mAh
 • Kutu bataryası 300 mAh
 • Şarj Süresi 1 buçuk saat

Sony Wf-1000xm3 Gürültü Önleyici Kablosuz Kulaklık

Sony Bluetooth kulaklık modelleri içerisinde en iyilerden biri olan kulaklık tüm ihtiyaçları karşılayabilir. Eksi yönleri açısında yüksek ses beklentisini karşılamayabilir. Bunun yanında normal kullanımlar için ise oldukça iyi bir ses performansına sahip. Ancak ANC özelliği tam istenilen gibi. Kulaklığın en çok dikkat çeken özelliği ise kaliteli malzemesi. Uzun kullanım süresi de dikkat çeken bir konu. Kulaklığın dikkat çeken özellikleri ise şöyle.

 • Müzik dinleme 6 ile 8 saat arası
 • Şarj olma süresi 1 buçuk saat

JBL T500BT Mikrofonlu Kulak Üstü Kablosuz Kulaklık

Kulak üstü kulaklık modelleri arasında en dikkat çeken model. JBL kalitesini oldukça fazla hissettirmiş. Özellikle gürültü engelleme oldukça iyi. Yine uzun kullanım süresi ile de dikkat çekmekte. Kısa süreli şarj ile uzun süre kullanmak mümkün. Ancak büyük kulağa sahip kişiler için biraz küçük olabilir. Bunun dışında kaliteli malzemesi ile ön plana çıkıyor. Kulak üstü olması da kulaklığı rakiplerinin bir adım önüne geçiriyor. Fiyat için internette ufak bir arama yapabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz. Kulaklığın dikkat çeken özellikleri ise şu şekilde.

 • Müzik Dinleme 16 saat
 • Batarya 300 mAh
 • Şarj Süresi 2 saat

Birbirinden şık görünen akıllı saatleri kullanmayı denediniz mi? Eğer daha önce bir akıllı saat almamışsanız rehberimize göz atarak kendi bütçenizi zorlamadan uygun fiyatlı bir akıllı saate sahip olabilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.