TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

En İyi Türk Escape From Tarkov Yayıncıları

0

Sizlerinde bildiği gibi son zamanlarda Cyberpunk 2077, Valorant gibi oyunlar oyun dünyasını tamamen ele geçirmişti ta ki Escape From Tarkov gelene kadar. Bizde bu yazımızda Twitchte yayın yapan en iyi Türk Escape From Tarkov yayıncılarını sizler için derledik.

İşte En İyi Türk Escape From Tarkov Yayıncıları

Marhtern

Akıl ve yeteneğin birleşimi olan Marhtern, daha çok oyun içindeki sakinliğiyle ön plana çıkıyor. Yayınlarını ön plana çıkaran unsur ise samimi karşılaması ve hoş sohbeti oluyor. Yayını izlerken kendinizi oyundan bağımsız, bir arkadaş ortamında hissedebilirsiniz. Chat’e her yazılanı dikkate alır ve okur. Bu da izleyenlerine verdiği değerin bir göstergesi. Kendisi aynı zamanda da çok iyi bir FPS oyuncusu. Sıcak ve samimi sohbetin yanında güzel vuruşlar izleme şansına sahip oluyorsunuz. Kendisi her gün yayın açmaya da özen gösteriyor. Yayınlarını izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Teknokasap

Yayıncılık hayatına PUBG ile giriş yapan TeknoKasap FPS dünyasının tanınan isimlerinden. Yayınlarını genelde hayatta kalma oyunlarıyla sürdüren TeknoKasap şu sıralar düzenli bir EFT yayıncısı. Eskiden beri FPS oyunu oynayan TeknoKasap haliyle başarılı bir oyuncu. Oyunda başarılı olduğu kadar da tatlı dilli ve samimi bir yayıncıdır kendisi. Yayınlarında zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınıza garanti verebilirim. Oyunla ilgili sorularınıza anında cevap bulabilirsiniz. Her gün yayın açmaya özen gösteren tam zamanlı bir yayıncıdır. Bu arada bazen yayıncımızın tatlı mı tatlı kedisine de denk gelebilirsiniz. TeknoKasap’ın yayınlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Armuttv

‘Armut Nambır Van’ ArmutTV izleyenleri bu cümleyi daha önce mutlaka duymuşlardır. Eğlenceli ve şakacı bir yapıya sahip olan ArmutTV yaptığı vuruşlarla da sık sık gündeme geliyor. Özellikle EFT’de hızlı ve agresif oyunuyla izleyicilerin sıkılmadan yayını izlemesini sağlıyor. Sevdiği kişilere ‘totoş’ diyor genelde. Farklı FPS oyunlarında birçok turnuvada başarısı da bulunuyor kendisinin. Oyun bilgisi ve yeteneği üst düzey olan ArmutTV sık sık abone oyunları da yapıyor. Yayını izlediğinizde eşsiz ve farklı bir yayıncıyla karşı karşıya olduğunuzu siz de anlayacaksınızdır. Neredeyse her gün uzun süren yayınlar yapıyor. Yayınlarını izlemek isterseniz bu linkten ulaşabilirsiniz.

Meethut

Sakinliğin ve huzurun ismi meethut. Yayını izlediğinizde ne demek istediğimi anlayacaksınız. Bir FPS oyuncusuna göre çok sakin ve cool yayıncı olan meethut sesinde rahatlık barındırıyor. Bu sakinlik oyuna da olumlu yansıyor ve rakiplerini alt ederken cool tavrından hiçbir şey kaybetmiyor. Oyun ve yayıncılık bilgisi çok yüksek olan meethut bu konularda yardım istediğinizde seve seve yardımcı olacaktır. Kendisi her gün EFT yayını yapıyor. İzleyenlere huzur veren yayınlara ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Mithrain

Çoğumuzun PUBG’den tanıdığı Mithrain şu sıralar düzenli olarak EFT yayını yapıyor. Kendisi Türkiye’nin sayılı FPS oyuncularından olup çokça zorlu ve zevk verici vuruşlar yapıyor. Oyunu hareketli ve saldırgan oynamayı sevenlerden. Üstelik zekasıyla sık sık rakiplerini şaşırtmayı başarıyor. Özellikle ‘Flick Shot’ diye tabir ettiğimiz refleks vuruşlarıyla tanınıyor. Adam vurmasını inanın izleyicileri ondan daha çok istiyor. Bunun sebebi vuruşlardan sonraki sevinçleri ve tepkileri. Bu çılgınca tepkiler kesinlikle izlemeye değer. Çok yüksek izleyici sayısına sahip olan Mithrain buna rağmen chat’i okumaya özen gösterir. Yayınlarda onun samimi ve ilgili olduğunu göreceksiniz. Düzenli yayın yapmaya özen gösteriyor. Mithrain’i izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sizler için en iyi Türk Escape From Tarkov yayıncılarını derledik, sizlerde en beğendiğiniz Escape from Tarkov yayıncılarını yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz. Escape From Tarkov hakkında bilginiz yoksa buradan ayrıntılı inceleme yazımızı okuyabilirsiniz.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.