TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

Euro Truck Simulator 2 fiyatında yüzde 70 indirim uygulandı!

0

Henüz Euro Truck Simulator 2 oynamayanlar veyahut tekrar oynamak isteyenlere yönelik olarak Euro Truck Simulator 2 video oyunuyla ilgili olarak büyük bir indirim taktim edildi. Söz konusu indirimden yararlanarak oyunu çok uygun bir fiyattan satın alabilirsiniz.

Tır simülasyonları arasında en popüler oyun olan Euro Truck Simulator 2, yıllardır bu husustaki unvanını korumaktadır. Söz konusu video oyununa yönelik olarak şimdi Steam platformu üzerinde taktire şayan bir indirim gerçekleştirilmiş durumda.

Steam üzerindeki normal fiyatı 10,09 Dolar olarak belirlenmiş olan Euro Truck Simulator 2 için uygulanan %70 indirimle birlikte yeni fiyatı yalnızca 2,52 Dolara düşmüş durumda. Bu bağlamda Euro Truck Simulator 2 oyununu şu an yalnızca ortalama 70 TL’den satın alma imkanınız bulunmaktadır. Gerçekleştirilen indirim 30 Mayıs akşamına kadar geçerliliğini korumaktadır. Söz konusu indirime Euro Truck Simulator 2 Steam sayfası üzerinden erişim sağlanabilmektedir.

Oyundaki en güzel anları yakalamanız için araç sürerken fotoğraf modunu tercih edebilir, bunun yanı sıra en çok beğendiğiniz resimleri favorilere ekleyebilirsiniz. Oyun içerisinde kendi plakanızı yükleyip kullanabilir, aynı zaman da özel avatar seçebilirsiniz. 60’ın üzerinde Avrupa kentinden birine yolculuk edebilir, uzun yolculukların keyfini çıkarabilirsiniz. Oyun içerisinde araçlarınıza koruyucu demirler, işaret ışıkları , egzoz v.b. ilaveler de yapabilmektesiniz. Bir yerden bir yere mal teslimi yapabilir, geçiminizi tırcılık ile kazanabilirsiniz. Büyük araç kullanmanın nasıl bir his olduğunu Euro Truck Simulator 2, gerçeğe yakın bir şekilde sizlere aktarabilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.