TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

Assassin’s Creed Shadows Hakkında Beklenen Fragman Paylaşıldı

0

Oyuncuların büyük heyecanla beklediği yeni Assassin’s Creed oyununun ismi Assassin’s Creed Shadows olup oyun feodal Japonya dönemini anlatacak. Oyuna ilişkin olarak yeni fragman yayınlandı. İşte habere ilişkin tüm detaylar…

Assassin’s Creed Shadows, Ubisoft’un resmi YouTube hesabı üzerinden sinematik bir tanıtım videosu eşliğinde duyuruldu. Söz konusu oyunda oyuncular Japonya’nın feodal çağına konuk oluyor ve söz konusu dönemde samuray ve şinobi olmak üzere iki farklı karakterin başına geçenler konu ediniliyor.

Şinobiler ve samuraylar sosyal statü gereği birbirlerinden oldukça farklı sınıflar olup, yayınlanan fragmanda bu durum gözler önüne seriliyor ve özellikle oynanış stilleri konusundaki farklılıklar vurgulanıyor. Yayınlanan sinematik fragmana göre oyuncular büyük bir intikam ve savunma mücadelesinin içerisinde olacaklar gibi gözüküyor.

Ön siparişler açıldı !

Dileyen oyuncular Assassin’s Creed Shadows video oyununu ön sipariş usulü ile elde edebiliyorlar. Ancak oyunun fiyatının bir hayli pahalı olduğunu da belirtmek gerekiyor. Edindiğimiz bilgilere göre oyun 1.749 TL’den ön siparişe açıldı. Hatta bu fiyatın standart sürüm için geçerli olduğunu, gold edition için 2.749 TL, eksiksiz versiyon için ise 3.249 TL istendiğini belirtmek gerekiyor. Bu yüzden Assassin’s Creed Shadows şu an gerçekten de maddi durumu iyi olanlara hitap ediyor ancak ilerleyen süreçte oyunla ilgili olarak büyük çaplı indirimler de gerçekleştirilmesini beklemekteyiz.

Sözü daha fazla uzatmadan sizleri YouTube Ubisoft hesabı üzerinden paylaşılmış olan sinematik fragman ile baş başa bırakalım:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.