TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

iOS 14 ile gelen efsane yenilikler!

0

Geçtiğimiz hafta Apple etkinliği ile birlikte bazı yeni ürünler tanıtıldı ve iOS 14 kararlı sürümü de yayınlandı. Bir çok yeni özellik sunan işletim sistemi, bir çok kullanıcı tarafından indirildi ve kullanılıyor. Yeni işletim sistemi ile gelmesi beklenen yeni özellikler neler? Yeni işletim sistemi ile gelen yeni özellikler neler? iOS 14 özellikleri neler?

iOS 14 hayatımıza neler katıyor?

Uzun zamandır beta sürümde olan iOS 14’ün kararlı sürümü yayınlandı. Apple kullanıcıları tarafından merakla beklenen yeni işletim sistemi, yanında bir sürü yeni özellikle birlikte geldi.

iOS 14 özellikleri neler?

İos 14’te Ana Ekran sayfaları, araç takımları, iş, seyahat, spor, eğlence ve diğer ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş bir şekilde görüntüleyebiliyor. Ana Ekran sayfalarının sonunda yer alan Uygulama Arşivi, kullanıcının tüm uygulamalarını, gezinmesi kolay tek bir görünümde otomatik olarak düzenleyerek herhangi bir anda yararlı olabilecek uygulamaları akıllı bir şekilde ön plana çıkarıyor. Kullanıcılar kaç tane Ana Ekran sayfasının gösterileceğini seçebiliyor ve Uygulama Arşivi’ne hızlı erişim için sayfaları kolayca gizleyebiliyor.

Yeni işletim sistemi hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.