TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

İzmir’in en iyi Ariston Özel Servisi

0

İzmir bölgesinde hizmet veren firmamız verdiği teknik servis olarak verdiği hizmetin takibini sürekli olarak yapmaktadır. Yaptığımız işin sadece yapmakla olmayacağının farkında olarak her geçen gün değerlendirme ve kıyas yapmaktayız. Bulunduğumuz sektörün rekabetli ve zor olduğunu bilerek işimizi kuruluşumuzdan beri düzgün yapmanın gayreti ve amacı içerisindeyiz. İzmir Ariston Servisi olarak klimalarınızın veya kombilerinizin bakımı veya tamiratının işimiz olduğunu ve burada en önemli faktörün işi doğru yapmanın ve müşteri memnuniyetinin sağlanmasının gerekliliğini firma olarak benimsemekteyiz. Nitekim firma olarak benimsediğimiz politikalar çerçevesinde personellerimiz her teknik servis ziyaretinde işine gereken ciddiyeti ve profesyonelliği sürdüreceği bir alan hazırlamaktayız.

Bu hazırlığımızdan kastımız personellerimizin doğru ve müşteri memnuniyeti odaklı bir performans sergilemesini istiyorsak onların da mutlu olacağı bir sistem hazırlamanın gerekliliğidir. Firma olarak müşterilerimizi memnun etmenin yolunun personellerimizden geçtiğini bilmekteyiz. Hal böyle olunca devreye personellerimizin lehine sistemimizi kurmaktayız. Personellerimizin düzgün çalışması için gereken ehemmiyeti her zaman korumaktayız.

İzmir Ariston Servisi

Karabağlar Ariston Servisi olarak firmamız müşterilerimizin istekleri doğrultusunda özel servis hizmeti vermektedir. Uzun yıllardır bu sektörde yer almanın getirdiği müşterilerin beklentisini bilmekteyiz. Bu sektörde müşterilerimiz düzenli bakımların doğru yapılmasını, teknik servis personelinin güler yüzlü ve müşteriye saygılı olunmasını, dürüst bir teknik servisi hizmeti ve bunun gibi beklentiler içerisinde olduğunu tercübe ettik. Müşterilerimizin, teknik servislerden bu istekleri son derece önemli ve haklı sebeplerdir. Firma olarak bu beklentileri karşılamak üzerine her zaman müşteri odaklı çözümler getirmekteyiz.

Müşterilerimizin bizden beklediği hızlı çözümü, birçok yerde bayi açarak ve ekibimizi genişleterek büyük bir kadro ile hizmet vererek sağlamaktayız. Müşterilerimizin bizden istediği diğer bir faktör doğru teknik işlemin uygulanması üzerinedir. Bunun için firma olarak personellerimizi İzmir Ariston Servisi hizmetinin gerekliliklerine göre düzenli olarak eğitimlerini ve seminerlerini eksik etmemekteyiz. Böylelikle personellerimizin doğru eğitimi sonucunda yapılan teknik servis işlemlerinin doğru olmasını sağlamaktayız.

Firmamızın müşteri memnuniyeti odaklı gitmesinin meyvelerini son zamanlarda görmekteyiz. Bunu müşterilerimizin hizmet sonucunda bizlere verdiği güzel yorumlar ile öğrenmekteyiz. Firmamız Bornova Ariston Servisi olarak her zaman hizmet vermeye devam edecektir. Sizler de bizlerden teknik servis hizmeti almak için arayabilir veyahutta sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.