TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

En İyi Türk Pubg Yayıncıları

0

Selamlar Teknohocam ailesi, bugün en iyi Türk PUBG yayıncılarını sıraladığımız bir listeyle karşınızdayız. Ve listeyi hazırlarken tamamen rastgele hazırladık, liste herhangi bir sıralama içermemektedir.

İşte En İyi Türk PUBG Yayıncıları

10000days

10000days’i kendine has oynayışı ve imkânsız vuruşlarıyla kolayca tanıyabilirsiniz. Hoşsohbet olması da cabası. Kendisi oyunu profesyonel olarak değil yayıncı olarak oynuyor. Oyunu oynayış stili de tamamen eğlencesi üzerine kurulu. Trickshot dediğimiz olağanüstü vuruşlarda çok çok başarılı. PUBG oynamasını izlemek inanılmaz zevk veriyor insana. Bir de belirtmeden geçemeyeceğiz, kulakları yarasalara taş çıkaracak kadar keskin. Takipçileri de kendisini oldukça sevmekte. Kendisi daha çok Twitch üzerinden yayın yapsa da Youtube hesabını da aktif olarak kullanıyor. 10000days’in yayınlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Mithrain

Türk pubg camiasının ilk üyelerinden olan mithrain belki de Türkiye’deki en iyi pubg oyuncusu. Kendisi yayın kariyerine H1Z1 ile başladı ve uzun süredir pubg ile devam ediyor. Üstelik oyun oynamasa bile sohbeti dinlenecek kadar da tatlı dilli ve samimi bir yayıncı. Akılcı ve saldırgan oyun yapısıyla tanınan mithrain en çok tek seferde birden çok düşmanı ani reflekslerle öldürmesiyle meşhurdur. Üstelik çok da iyi bir sniper kullanıcısıdır. Rakibi vurduktan sonraki çılgınca sevinçleri de izlemeye değer. Çok büyük bir hayran kitlesine de sahip olan mithrain twitchden günlük yayınların yanı sıra youtube kanalına da sık sık video atıyor. Mithrain’in yayınlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Teneke Kafalar

Daha çok pubg’nin sıra dışı pusularını gösteren teneke kafalar ekibini izlemek apayrı bir zevk. En akla gelmeyecek taktiklerle rakiplerine tuzak kuran ekip izlemesi en zevkli yayıncılardan. Oyunu tamamen eğlenmek ve eğlendirmek için oynadıkları için yayınları uzun uzun izlenecek cinsten. Ve ekip büyük bir ihtimalle PUBG pusuları konusunda dünyanın en iyisi. Ekipten özellikle Suat’ın sohbetleri ise bambaşka.  TK ekibi Twitch ve youtube hesaplarını aktif olarak kullanıyor. Yayınlarını izlemek isterseniz bu linkten ulaşabilirsiniz.

Poladeruc

Renkli kişiliği ve espritüel yapısıyla tanınan Poladeruc, oyunu akılcı oynamayı sevenlerden. En çok da ilginç sniper vuruşlarıyla dikkat çekiyor. Konuşması o kadar samimi ve sohbetleri o kadar akıcı ki, yayınlarını izlerken kendinizi yayını unutup sohbete dalmış vaziyette bulabilirsiniz. Kendisi takipçilerine değer veren ve yayınları esnasında devamlı yayın chati ile etkileşim halinde olan birisi. Twitch ve youtube’u aktif olarak kullanan yayıncının yayınlarına buradan ulaşabilirsiniz.

 Cannsehmus

İzleyicilerini güldürmeyi en iyi başaran yayıncılardan biri olan Şehmus, en azından yayınlarında, Oyunu daha çok eğlenmek için oynuyor. Yayınlarında daima gülen ve izleyicilerini eğlendiren birisi. Kendisi çok eğlenceli bir yayıncı olmasının yanı sıra çok iyi bir PUBG oyuncusu. Yayınlarında da bu yüzden zaman akıp gidiyor. Tüm bu özellikler de onu Türkiye’de ki en keyifli PUBG yayıncılarından biri yapıyor. Kendisi Twitch üzerinden günlük yayınlar yapıyor, Yayınlarına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

En iyi lol yayıncılarına buradan ulaşabilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.