TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

Kelimelik Hilesi Kelimelik Hile Programı ve Kelimelik Hileli APK İndir

0

Kelimelik hilesi var mı ? Kelimelik oyunu çıktığından itibaren herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Kelimelik oyunundaki temel amaç, kelime bulabilmektir. En yüksek puanlı harfleri katsayısı belirlenmiş olan kutucuklardan geçirerek ayrıca da diğer kelimelerle de bağlantısı olabilecek ve onlarla ilintileyebilecek anlamlı kelimeleri bularak en yüksek puanı elde etmelisiniz. Diyelim ki elinizdeki harfler istediğiniz gibi anlamlı sözcükler oluşturmuyor. Kelimelik oyunu bu durum yaşandığında size isterseniz harfleri değiştirebileceğiniz bir seçenek daha sunuyor. Fakat kelimelik oyununda harfleri değiştirmek isterseniz, harfi değiştirdiğiniz anda oyun sırası rakip tarafına geçmektedir. Bu nedenle kelimelik oyununda adımlarımıza çok dikkat etmeliyiz. Rakip oyuncunun kazanmasını istemeyiz. Ayrı olarak da pas hakkınız da bulunuyor isterseniz pas hakkınızı da kullanabilirsiniz. Tüm bu adımlardan sonra oyun sonunda yenilirseniz, rakip oyuncuya tekrar oynama isteği gönderebilirsiniz.

Kelimelik oyununu oynayabilmek için; ilk olarak oyuna, e-postanızla veya Facebook hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor. E-postanız veya Facebook hesabınızla giriş yaparak otomatik olarak Kelimelik oyununa kayıt olmuş oluyorsunuz. Kullanıcı adını bildiğiniz kişileri, arkadaşlarınızı veya rastgele online olan kişilerle oyunu başlatabilirsiniz. Oyun başladığında sıra size gelince ya da sıra ilk olarak sizdeyken; ilk yapmanız gereken oyundaki yıldızın üzerinden en yüksek puanlı harfi geçirerek anlamlı bir kelime oluşturmalısınız. Bu adımları uygulayarak Kelimelik oyununu tamamen çözebilirsiniz.

Kelimelik Hilesi

Kelimelik oyunu online olarak da oynanabildiği için farklı yaş gruplarına da hitap ediyor. Oyuncuları Kelimelik oyununda bazı bölümlerde gerçekten de çok zorlanıyorlar. Bu nedenle Google üzerinden ‘’Kelimelik hilesi’’ sorusunun yanıtını arıyorlar. Acaba gerçekten kelimelik hilesi var mı? Kelimelik oyununda harfleri hile ile değiştirebilir miyim? Gibi soruları kelimelik oyuncuları her zaman Google üzerinden aratıyorlar.

Google üzerinde kelimelik oyununa dair ‘’kelimelik hilesi’’ başlığı altında bir sürü web sitesi ayrı ayrı farklı içerikler bulunduruyorlar. Kelimelik hilesi başlığı altında yazılan içeriklerin amacı web sitesine kullanıcı trafiği çekmektir. Kelimelik hilesi çokça popüler bir arama trendi olduğu için, bir sürü içerik yayınlanır hatta ve hatta günümüzde en çok kullanılan akıllı elektronik cihazlar için uygulama bile geliştirenler oluyor. Fakat kelimelik hile başlığı altında sunulan içeriklerin ve hile linklerinin güvenilirliği konusunda hiçbir kesinlik yoktur. Kelimelik hile başlığı altında indirdiğiniz hileler telefonunuza virüs sokup zarar vermek ile kalmayıp, ayrıca da kişisel bilgilerinize ulaşabilir bu nedenle sizlere büyük zararlar verebilir. Sonuç olarak kelimelik hilesi diye bir şey olmadığını söyleyebiliriz. Hile olarak adlandırabileceğimiz şeylerden biri kelimelik için yazılmış yazılımlar olabilir. Aynı şekilde güvenilir yazılım da bulmak kolay değildir. Kelimelik hile 2021 için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Kelimelik Hile Apk

Kelimelik oyunu çıktığı günden beri zevkle oynanıyor. Oyuncular farklı kişilerle de aynı zamanda da arkadaşlarıyla beraber de oyun oynayabiliyorlar. Oyunun temel amacı en yüksek puanlı katsayısı belirlenmiş kutular içerisinden geçirerek bir kelime oluşturmak. Ne kadar puanı yüksek kutulardan geçirirseniz puanınız bir o kadar yüksek olacaktır. Kelimelik oyunu tamamen Türkçe ve ücretsizdir. TeknoHocam olarak aşağıdaki verdiğimiz linkten Kelimelik oyununu indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Kelimelik hile programı indir.

Kelimelik Oyununun Özellikleri:

 • Kelimelik oyunu size her yerden erişim sağlama imkanı sağlar. İster bilgisayarınızdan ister de akıllı mobil cihazınızdan
 • Kelimelik oyunu içerisinde aynı anda 20’ye kadar oyun açabilir, bu sayede beklemeden farklı oyunlara geçiş yapabilirsiniz.
 • Kelimelik oyununda her hafta bir şampiyonluk mücadelesi düzenleniyor. Her hafta aksatılmadan düzenlenen Süper Lig’ e katılabilir ve diğer oyuncularla şampiyonluk mücadelesine girebilirsiniz.
 • Kelimelik oyununa dilerseniz Facebook hesabınızla giriş yapabilir ve oyuna arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Bu sayede eski ve yeni arkadaşlarınızla bu oyunu oynayabilirsiniz.
 • Kelimelik oyununda ayrı olarak da isterseniz farklı oyuncularla da oyun oynayabilir, bu sayede yeni arkadaşlıklara da yol açmış olursunuz.
 • Kelimelik oyununda, oyun sırasında sıkılmanız halinde karşınızdaki rakip oyuncu ile sohbet de edebilirsiniz.
 • Kelimelik oyununda, PRO üyelik alarak reklamları kapatabilir, seri oyun açabilir, kazandığınız puanları otomatik hesaplatabilir, aynı anda açılabilecek oyun sayısını arttırabilir, farklı bir PRO görünümüne ve ayrıntılı istatistiklere ulaşabilirsiniz. Ayrıca kelimelik oyunu PRO üyelik açan kullanıcılara, onlara özel harf tablosu özelliğini hediye eder ve 10 kişilik arkadaş listesini de açar.
 • Kelimelik oyununu oynarken, otomatik puan hesaplayıcı sayesinde puanınızı otomatik olarak anlık hesaplayabilirsiniz. Bu sayede zamandan tasarruf edebilirsiniz.
 • Kelimelik oyununda, seri oyun seçeneği ile sizlere dakika bazında hamle süresine sahip olma hakkı tanırlar. Bu sayede oyun içinde dakika bazında hamle süresine sahip oyunlar açabilirsiniz.
 • Kelimelik oyununda PRO özellikle beraber sizlere tanınmış olan harf tablosu ile oyun sırasında hangi harften kaç adet kalmış olduğunu görebilirsiniz.
 • Aynı şekilde PRO özellikle beraber gelmiş olan arkadaş listesi ile sık sık oynamak istediğiniz kişileri ekleyebilir ve onlara çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.
 • Sizlere tanınmış olan renkli çerçeve ile profiliniz çerçevesini kolay bir şekilde istediğiniz renk olarak değiştirebilirsiniz.

Kelimelik oyununun yapımcıları, kullanıcılar tarafından yapılan geri dönüşleri dikkatle incelerler ve bu geri dönüşlerden yola çıkarak oyunu sürekli olarak güncel ve daha iyi hale getirirler.

Kelimelik, referans olarak Türk Dil Kurumunu esas alır. Oyundaki sözcüklerde herhangi bir sorun olduğunu düşünüyorsanız, TDK adresinden kelimeleri kontrol edebilirsiniz. Bir hata durumunda bizlere sözcük hakkında ulaşabilirsiniz.

Kelimelik oyunu sunucu masraflarını karşılamak için oyun içerisinde reklamlara yer vererek reklamlardan gelir sağlamaktadır. Yapımcılar oyunculara verdikleri rahatsızlıklardan dolayı özür dilemektedirler.

Kelimelik oyununu indiren, üyelik oluşturarak oyuna giriş yapan bütün kullanıcılar ‘’Kelimelik Üyelik ve Kullanım Sözleşmesi’’ içerisinde bulunan tüm hükümleri okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır. Kelimelik oyununun kullanım sözleşmesi belgesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Kelimelik hileli APK İndir

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.