TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

Knight Online İtem Satışı Nasıl Yapılır?

0

Knight Online item satışı nasıl yapılır? İtem satışı en güvenilir hangi siteden yapılır? Knight online nasıl item alabilirim? Gibi soruları cevaplayacağız.

Knight online, Mgame Şirketi tarafından yapılan çok oyunculu MMORPG tabanlı bir online oyundur. Geçmişten günümüze bakıldığında dünya çapında milyonlarca oyuncuya ulaşmış ve hemen hemen herkesin bir kere dahi olsa duyduğu Knight online ülkemizde birçok kişinin gençlik yıllarını hatırlatmaktadır.

Knight Online İtem Satışını Nasıl Yapabilirim?

Knight Online oyun içerisinde kurulan pazarlardan veya bu işi yapan güvenilir item satış siteleri üzerinden Oyun charınızın itemlerini kolayca satabilirsiniz.

Knight Online’de bulunduğunuz server da itemlerinizi satmanız ve yeni itemler almak için Pazar açabilir veya chat kısmından herkese ilanla duyurabilirsiniz. Pazar fiyatı ancak düşük seviyeli veya orta seviyeli itemleri kapsadığından en iyi itemleri Pazar kurma yöntemiyle elde edemezsiniz. Bunun yerine Facebook grupları veya oyun forumlarında almak veya satmak istediğiniz ürünleri listeleyebilirsiniz ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta forum ve Facebook gruplarında karşılıklı güven aranacağından bu yöntemden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Sonuçta Knight online’de oyun pazarında satılmayan ürünlerin değeri yüksek olduğundan paranızın veya emeğinizin heba olmasını istemezsiniz.

Knight Online son yıllarda oyunculuktan daha çok item setlerinizin güçlü olmasına dayalı bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Bu oyunda diğer oyuncularla rekabet etmek için en azından iyi sayılabilecek bir item setiniz olması gerekiyor. Kısa yoldan uğraşmadan itemlerinizi elde etmeniz veya server değişikliğinden dolayı itemlerinizi elinizden çıkarmak isterseniz güvenilir ve uzun süredir bu sektörde hizmet veren item satış sitelerini tercih edebilirsiniz.

Uzun yıllardır oyun sektöründe ve Knight Online’de item, Premium, GB ve karakter satışında lider firma olan Kopazar sayesinde oyun içi itemlerinizi güvenli bir şekilde satabilir, paranızın veya itemlerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Knight Online item satışı yapmak için; linke tıklayın ve siteye üye olun. Daha sonra satmak istediğiniz ürünü İlan ekle butonundan resmini ve özelliklerini ve item fiyatı nı ekleyerek siteye yükleyin. Bu işlem için sizden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Kopazar size item satışında güvenli bir şekilde aracı olacak ve alacağınız veya satacağınız ürünü kolayca edinebileceksiniz.

Knight Online item alımı veya satışı yapabileceğiniz serverlar; Altar, Sirius, Vega, Gordion, Olympia, Ares, Rosetta, Pathos, Cypher, Diez ve Destan olarak tüm serverlarda item alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Oyun içerisinde hangi eşyaları satabilirim?

Oyun içerisinde +1’den +10’a kadar tüm silahlar, +1 ve +10 arası tüm zırhlar ve armor setler, tüm unique takılar, oyun içi itemler yani kısaca tüm eşyaları satabilir veya satın alabilirsiniz.

İtem Alış ve Satışından kâr elde etmek için sürekli olarak Kopazar item satış bölümünü takip edebilir. Oyunu bırakanlar veya server değişikliği yapan ve acil olarak itemlerini satanlardan düşük fiyatlara oyun içi itemlerinizi alabilir ve bu işten yüksek miktarlar kazanabilirsiniz.

Knight online’de değerli ve pahalı itemlerinizin satışını yapmak için güvenilir siteleri tercih etmek sizin yararınıza olacak ve maddi, manevi herhangi bir kayıp yaşamadan itemlerinizi değerinde alıp-satabileceksiniz. Knight Online içerisindeki para ve Pazar sistemi henüz yüksek fiyatlı ürünleri kapsayacak kadar gelişmediğinden oyun içi ve oyun dışı dolandırıcılardan bıktıysanız ve güvenli bir platform arıyorsanız item satışı, GB, Ring ve Premium ihtiyaçlarınızı karşılayacak Kopazar’ı içiniz rahat bir şekilde kullanabilir ve alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Ödeme seçenekleri olarak ta geniş bir yelpaze sunan Kopazar’da çoğu banka ve Kredi kartını güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.