TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

L Köşe Masa Tercihi | Oyun veya Çalışma

0

Evin bir odası dekore edilirken ev sahipleri aldıkları ürünlerin hem şık hem de işlevsel olmasını ister. Kimi ev sahipleri minimalist tarza göre, kimileri geleneksel, kimileri iddialı mobilyalara sahip olmak ister. Bu tercihler her mobilyaya göre değişebilir. Bu ürünlerden birisi de hem şık, hem işlevsel olması istenen çalışma masalarıdır.

L Köşe Çalışma Masası | Minar Mobilya

Minar Mobilya bu noktada kendi L köşe masası ile iyi bir çözüm sunuyor. Minar Greta L köşe çalışma masası ile odanızı daha şık hale getirebilirsiniz. Ürün iki farklı renk seçeneği ile sunuluyor. Siyah ve Dore (Altın Sarısı) renklerinin tonları veya sadece tamamen siyah renk ile evinizin köşesini dekore edebilirsiniz.

Minar Greta L köşe çalışma masası şık olmasının yanı sıra oldukça işlevsel. Toplam 180 cm genişliğiyle birden çok ekranlı masaüstü bilgisayar yerleştirebilir, sadece çalışma masası olarak veya çok farklı amaçlarla kullanabilirsiniz. Masa altında bulunan rafları kitaplarınızla, çocuklarınız oyuncaklarıyla, hediyelerinizle doldurabilirsiniz.

Minar Mobilya köşe çalışma masasının belki de en dikkat çeken özelliği LED ışıklı olması. Özellikle rbg led ışıklı oyuncu masası oyunseverlerin ilgisini çekmektedir. Oyuncular farklı LED renkleriyle ortamın atmosferini değiştirebilir.

Minar Greta L köşe çalışma masası nasıl sipariş edilir?

L tipi köşe çalışma masası almak oldukça kolay. L köşe led ışıklı çalışma masası linkini tıklayarak üye olmadan güvenli bir şekilde ürünü sepete ekleyip, bilgileri ve ödemeyi yaptıktan sonra sipariş edebiliriz. Ürün kurulu olmadan gelmektedir. Paketin içindeki kurulum şeması ile kendiniz kolayca kurabilirsiniz. Eğer isterseniz minarmobilya.com üzerinden montaj hizmeti de satın alabilirsiniz. Ürün parçalarındaki kırık, çizik, yamulma, deforme gibi durumlarda Minar Mobilya ile iletişime geçerek sorunlu parçanızı ücretsiz olarak isteyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.