TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

Paribu Çöktü mü? Neden Giriş Yapılamıyor

Paribu Giriş sorunları düzeldi mi?

0

Paribu Çöktü mü? Binlerce kullanıcı bu sorunun cevabını arıyor. Artık ülkemizde klasik haline gelen Kripto para dünyasında yaşanan keskin artış ve düşüşlerde BTCTurk ve Paribu gibi kripto para borsaları anlık işlemlere yanıt vermekte güçlük çekiyor.

Paribu’dan yapılan açıklamaya göre “CHZ/TL marketinde olağan dışı fiyat ve miktar hareketlerine bağlı emir yoğunluğu yaşanmaktadır. Bu nedenle eşleşmelerde bazı kullanıcılarımızı etkileyen kısa süreli gecikmeler söz konusudur. Konuya teknik ekibimiz tarafından müdahale edilmektedir.” Diyerek kullanıcıları memnun etmeyen bir açıklama yapıldı.

Milyonlarca TL ve Döviz hacmine sahip bu borsaların böylesine düşüş ve yükselişlere cevap vermesi gerekiyorken, kullanıcıları bir türlü memnun edememeleri ve insanları mağdur etmeleri ne yazık ki ülkemizde normal karşılanıyor. Sürekli olarak aynı sıkıntıları yaşayan ve yaşatan bu borsaların özellikle ülkemizde ki kripto para borsalarının güven endeksini gözden geçirmesi gerekiyor.

Tek Ekran Kartıyla Bitcoin Madenciliği nasıl yapılır?

Chz Coin Yükseldi Paribu Cevap veremedi!

CHZ Coin, 5,36 TL’yi gördü ve yeni bir rekor kırdı. 24 saatte yüzde 100’e varan yükseliş sonrasında Paribu, kullanıcılarının işlem yapmasına izin vermiyor. Daha öncede BTCTurk ile aynı sorunları yaşayan kullanıcılar Twitter ve sosyal medyada bu sefer Paribu için tweetledi. İşte birkaç twit:

Güvenilir Kripto borsası arayışını ülkemiz dışına çevirmekte fayda var. Ülkemizde ki çoğu sektör gibi bu sektöründe ne kadar güvenilir olduğu siz kullanıcılarımızın yorumlarında.

Herkese kayıpsız ve bol kazançlı bir gün diliyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.