TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

Plaka Tanıma Sistemi Satış Firması

0

Plaka tanıma sistemi satış firması arıyorsanız hoş geldiniz. Yazılım ve donanım konularında var olan gelişmeler, çok sayıda farklı alanlarda işleyişi daha da kolaylaştırdı. Bu sistemlerden bir tanesi de plaka tanıma sistemi. Plaka tanıma sistemleri sayesinde araç giriş ve çıkışlarının kontrolü yapılır. Çok sayıda özel kuruluş, kamu binaları bu sistemlerden yararlanabilir. Hastane, kamu binaları, üniversite, araç muayene istasyonları, araç kantarları gibi çok sayıda alan için sistem satın alınabiliyor.

Plaka Tanıma Sistemi Setleri

Çözüm Arge güvencesi ile satışa sunulan bu setler ikiye ayrılmaktadır. Ekonomik plaka tanıma sistemi seti 1 adet 2.8 – 12mm 2mp Ip dahua kamera, 1 adet Çözüm plaka tanıma sistemi lisansı, uzaktan kurulum, 1 sene uzaktan destek ile sunuluyor. Bir de Pro set mevcut. Pro plaka tanıma sistemi ise 1 adet Tiandy 1.3 mp Ip Box kamera, 1 adet 5-50mm Tamron lens, 1 adet 9 ledli muhafaza, ücretsiz kurulum ile 1 senet uzaktan destekten oluşmaktadır.

Bu setler, konumlandırıldığı alanlarda uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabilir. Kurulum ardından 1 yıl içerisinde destek almak istediğiniz durumlarda Çözüm Arge firması, sizlere uzaktan destek olacaktır. Sistemlerin en çok kullanıldığı alanlardan bir tanesi de ücretli otoparklardır. Bu alanlarda sistem aracılığıyla ücret tahsilatı daha da kolay olmaktadır.

Plaka Tanıma Sistemi Satış Firması

Firmalardan bir tanesi Çözüm Arge yani Cozumarge.com.tr ‘Dir. Sektöründe bulunan ihtiyaçları en iyi şekilde giderebilme yeteneğine sahip bu firma, isteklerinize yönelik kaliteli çözümler sunacaktır. Verilen hizmet ve ürünlerin kalitesine göre fiyatların uygun olduğunu söyleyebiliriz. Çözüm arge sadece bu konuda değil, çok sayıda farklı konuda da hizmet veriyor.

Yaya ve araç kontrol sistemleri, turnike sistemi gibi ihtiyaçlara yönelik olarak da Çözüm Arge firması tercih edilebilir. Her geçen gün firma, ürün – hizmet kalitesini arttırmak adına çaba göstermektedir. Plaka tanıma sisteminin çalışma prensibine yönelik ayrıntılara kolay bir şekilde alt kısımda bulunan bağlantı aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

https://www.cozumarge.com.tr/plaka-tanima-sistemi/

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.