TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

PUBG Mobile Hesap Açma: Güncel

0

Pubg Mobile Hesap Açma Nasıl Yapılır? En popüler Battle Royale oyunlarından biri olan PUBG Mobile, kullanıcılarına kattığı aksiyon duygularıyla gamer’ların kalplerinde yer edindi. PUBG Mobile Hesap Açma için; Facebook, Twitter, telefon numarası veya e-posta gibi birçok yöntem ile hesap açmak mümkün. PUBG Mobile’ da hem İOS ile hem de ANDROİD işletim sistemi ile hesap açmak çok kolay. PUBG Mobile sadece bilgisayar ve konsollarda popüler kalmayıp, mobile kısmında da popülerliğini korumaktadır. Bilgisayar, konsol, İOS veya ANDROİD fark etmeksizin hepsinde de yüksek kitleye sahip oyunlardan biridir. PUBG Mobile Hesap Açma işlemini sizler için detaylı bir şekilde anlattık.

PUBG Mobile oyundaki hileleri engelleyerek, oyun hataları olsun eksiklikler olsun oyunu sürekli güncelleyerek hem bize yeni özellikler getiriyor hem de oyun zevkimizi arttırıyor. Her gün git gide kalitesini arttırarak bize oyun zevki süren PUBG Mobile’ da yeni başlayacak olan sizler için, PUBG Mobile Hesap Açma işleminin nasıl yapıldığını sizlere anlatmaya çalıştık.

PUBG Mobile Hesap Açma Yöntemleri

PUBG Mobile Hesap Açma 2021 yılı için sizlere PUBG Mobile Hesap Açma Yöntemlerini anlatacağız. Yöntemleri doğru bir şekilde uyguladıktan sonra PUBG Mobile Hesap Açma işleminizi başarıyla tamamlayıp oyuna giriş yaparak eğlencenin tadına varabilirsiniz. Peki PUBG Mobile yeni hesap açmayı  nasıl yapacağız?

PUBG Mobile’ ı indirdikten sonra ekranda çeşitli hesap oluşturma seçenekleri karşınıza çıkacaktır. Sosyal ağlar ile giriş yaparak Facebook ya da Twitter hesabınız üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir. Ayrıca seçenekler arasında da PUBG Mobile Mail ile Hesap Açma, PUBG Mobile Misafir Oturumu Açma seçenekleri de mevcuttur. Sizlere uygun olan seçeneği seçtikten sonra PUBG Mobile’ a giriş yapabilirsiniz. PUBG Mobile Hesabınızı oluşturduktan sonra Pubg Şekilli Nick yapmak ister misiniz? Linke tıklayarak birbirinden yaratıcı Pubg nicklerini bulabilirsiniz.

PUBG Mobile Hesap Oluşturma

PUBG Mobile Hesap Oluşturma işlemi çok basittir ve kısa bir süre içinde hesabınızı oluşturarak oyuna giriş yapabilirsiniz. Aşağıdaki PUBG Mobile Hesap Oluşturma adımlarını uygulayarak hesabınızı açabilirsiniz.

 1. Okudum ve kabul ediyorum seçeneğine tıklayınız.
 2. Kendinize uygun olan seçeneği seçiniz.
 3. Ekrana gelen işlemleri doğru bir şekilde doldurunuz.
 4. Her şeyi doğru bir şekilde yaptıktan sonra oyuna giriş yapabilirsiniz.

Facebook ile PUBG Mobile Hesap Açma

Facebook ile PUBG Mobile Hesap Açma işlemi çok kolaydır ve birkaç dakika içinde Facebook hesabınızla oyuna giriş yapabilirsiniz. Facebook ile PUBG Mobile Hesap Açma adımlarını sizler için aşağıda maddeler halinde derledik. Doğru bir şekilde adım adım ilerledikten sonra oyuna Facebook hesabınız ile giriş yapabilirsiniz.

 1. Okudum ve kabul ediyorum seçeneğine tıklayınız.
 2. Facebook butonuna tıklayınız.
 3. Ekrana gelen Facebook ile giriş yap seçeneğine tıklayınız.
 4. Hesabınız bilgilerinizi doğru bir şekilde doldurunuz.
 5. Facebook ile giriş yap seçeneğine onay verdikten sonra Facebook ile PUBG Mobile Hesap Açma işleminiz tamamlanmış olacaktır.

Twitter ile PUBG Mobile Hesap Açma

Twitter ile PUBG Mobile Hesap Açma işlemi çok basit ve kısa bir süre içinde Twitter hesabınızla oyuna giriş yapabilirsiniz. Twitter ile PUBG Mobile Hesap Açma adımlarını sizler için aşağıda maddeler halinde derledik. Doğru bir şekilde adım adım ilerledikten sonra Twitter hesabınız ile oyuna giriş yapabilirsiniz.

 1. Okudum ve kabul ediyorum seçeneğine tıklayınız.
 2. Twitter butonuna tıklayınız.
 3. Ekrana gelen Twitter ile giriş yap seçeneğine tıklayınız
 4. Hesabınızın bilgilerini doğru bir şekilde doldurunuz.
 5. Açılan ekranda Twitter ile giriş yap seçeneğine onay verdikten sonra Twitter ile PUBG Mobile Hesap Açma işleminiz tamamlanmış olacaktır.

PUBG Mobile Game Center ile Giriş Yapma

PUBG Mobile Game Center ile Giriş Yapma işlemi çok basittir ve kısa bir süre içinde Game Center hesabınızla oyuna giriş yapabilirsiniz. PUBG Mobile Game Center ile Giriş Yapma adımlarını sizler için aşağıda maddeler halinde derledik. Doğru bir şekilde adım adım ilerledikten sonra Game Center hesabınız ile oyuna giriş yapabilirsiniz.

 1. Okudum ve kabul ediyorum seçeneğine tıklayınız.
 2. Game Center butonuna tıklayınız.
 3. Game Center ile giriş yapıldığında cihazınız onay vermenizi isteyecektir. Onay veriniz.
 4. Onay verdikten sonra Apple kimliğinizi otomatik oluşturacaktır.
 5. Tüm bu işlemleri doğru bir şekilde tamamladıktan sonra PUBG Mobile Game Center ile Giriş Yapma işleminiz tamamlanmış olacaktır. Ardından oyunun tadına varabilirsiniz.

PUBG Mobile Misafir ile Giriş Yapma

Yukarıdaki seçenekler sizlere uymuyorsa PUBG Mobile Misafir ile Giriş Yapma işlemini kullanabilirsiniz. Aşağıdaki maddeleri doğru bir şekilde uyguladığınızda oyuna giriş yapabilirsiniz.

 1. Okudum ve kabul ediyorum seçeneğine tıklayınız.
 2. Guest butonuna tıklayınız.
 3. Kendinize bir kullanıcı adı belirleyip oyuna giriş yapabilirsiniz.

PUBG Mobil Lite Hesap Açma

Cihazı veya bilgisayarı PUBG Mobile kaldıramayan cihazlar için PUBG Mobile Lite piyasaya sürülmüştür. Piyasaya sürülmesinin ardından PUBG Mobile gibi milyonlarca kişi tarafından ilgi duyulmuştur. PUBG Mobil Lite’ ın PUBG Mobile’ den tek farkı grafik kalitesinin düşük olmasıdır. PUBG Mobil Lite Hesap Açma işlemi nasıl yapılır sizlere anlatmaya çalışacağız.

PUBG Mobil Lite indirildikten sonra oyuna giriş yapınız ve aşağıdaki maddeleri doğru bir şekilde uygulayınız.

 1. ‘PUBG Mobil Lite Hesap Açma’ ya da ‘Kayıt Ol’ seçeneğine tıklayınız.
 2. Karşınıza çıkan alanda e-mail veya sosyal medya hesabınızla kayıt ol seçeneğine tıklayınız.
 3. Tüm bu adımları doğru bir şekilde uyguladıktan sonra kullanıcı adınızı oluşturunuz ve oyuna giriş yapınız. İyi Eğlenceler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.