TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

SRC Belge Ücreti Vakıfbank 2021

0

SRC Belge Ücreti Vakıfbank 2021 yazımızda sizlere SRC Belge ücretini nasıl ödeyebileceğinizi anlatacağız. Yük ve yolcu taşımacılığı yapan herkesin SRC belgesine sahip olması gerekmektedir. Güvenli taşımacılığın standartlarının korunması adına bu belge sürücülerden istenmektedir. Bu belgenin eksik olması durumunda sürücüye cezai işlem uygulanmaktadır. SRC belgesi sınava girilerek elde edilmektedir.  Sınava girmek için SRC belge ücreti Vakıfbank ücretini öğrendikten sonra sınav ücretini yatırmak gerekmektedir. SRC belge ücretini Vakıfbank şubeleri üzerinden yapılabilmektedir.

SRC belge ücretini ödedikten sonra eğitimleri tamamlamak gerekmektedir. SRC Eğitimleri, Seviye 1, Seviye 2, Seviye 3 ve Seviye 4 gibi farklı seviyelerde verilmektedir. SRC 1, SRC 2, SRC 3 ve SRC 4 eğitimleri farklı fiyatlar ve farklı eğitim saatlerine sahiptir. Eğitimleri tamamladıktan sonra SRC belgesi Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilmektedir. SRC belgesi almak için; Yurt içi taşımacılık için 36 saat, Yurt dışı taşımacılık için 41 saat eğitim görmeniz gerekmektedir. Bu eğitimleri aldıktan sonra SRC belgesi sınavına girmeniz gerekmektedir. Sınavı başarı ile tamamlayan kursiyerlere bu belge takdim edilmektedir.

SRC Kart Ücreti Vakıfbank

SRC Kart Ücreti her seviye için saatlik belirlenmektedir. SRC belgesi için saatlik ücret 26 TL’dir. Fiyatlandırmayı öğrenmek için aşağıya bakabilirsiniz:

  1. SRC 1 belgesine sahip olmak için 40 saat eğitim görmek gerekmektedir. SRC 1 belgesinin toplam ücreti 1040 TL olarak belirlenmiştir.
  2. SRC 2 belgesi için 36 saatlik eğitim görmek gerekmektedir. SRC 2 belgesinin toplam ücreti 936 TL olarak belirlenmiştir.
  3. SRC 3 belgesi için 41 saatlik eğitim görmek gerekmektedir. SRC 2 belgesinin toplam ücreti 1066 TL olarak belirlenmiştir.
  4. SRC 4 belgesi için 36 saatlik eğitim görmek gerekmektedir. SRC 2 belgesinin toplam ücreti 936 TL olarak belirlenmiştir.

Sınava girmeden önce kesinlikle SRC Kart Ücreti Vakıfbank işlemlerini yapmak gerekmektedir.

Vakıfbank SRC Ücreti Ödeme Nasıl Yapılır 2021

Vakıfbank SRC Ücreti Ödeme Nasıl Yapılır? Vakıfbank SRC ücretini ödemek için ilinizdeki veya ilçenizdeki en yakın Vakıfbank şubesine gitmeniz gerekmektedir. Vakıfbank SRC ücreti çok kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Vakıfbank

Vakıfbank SRC Ücreti Yatırma

Vakıfbank üzerinden SRC ücretini yatırmak için internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Fakat kullanıcılar internet bankacılığı üzerinden Vakıfbank SRC Ücreti Yatırma seçeneğine ulaşamadıkları konusunda bilgi vermektedirler. Siz de Vakıfbank SRC Ücreti Yatırma seçeneğine ulaşamıyorsanız herhangi bir Vakıfbank şubesine giderek gişelerden ücreti hızlı ve kolay bir şekilde yatırabilirsiniz.

Vakıfbank SRC Belge Ücreti Yatırma 2021

Vakıfbank SRC Belge Ücreti Yatırma 2021 itibariyle güncel olarak devam etmektedir. En yakın Vakıfbank şubesine giderek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Vakıfbank SRC Ücreti ATM’den Yatırma

Vakıfbank bankamatikler ve ATM’lerde şu an için SRC belgesi harcı yatırma ekranı bulunmuyor. Bu menü henüz Vakıfbank ATM’lerinde bulunmuyor. Her ne kadar E-devlet üzerinde Vakıfbank ile SRC ücreti yatırma olsa da bu menü şu an için çalışmamaktadır. Ayrıca Vakıfbank’ın internet bankacılığında da şu an da böyle bir özellik bulunmadığından, belge ücretinizi zaman kaybetmemek adına Halkbank ATM’lerinden veya Vakıfbank veznelerinden yatırabilirsiniz.

Halkbank SRC Kart Ücreti Yatırma 2021

SRC kursunu başarıyla tamamladıysanız ve sadece kart ücretini ödemek istiyorsanız yakınınızda bulunan bir Halkbank ATM’sine giderek SRC kart ücretini yatırabilirsiniz. İlk önce 25 TL ve T.C kimlik belgenizi alın ve Halkbank ATM’ye gidin. Halbank ATM SRC Kart Ücretini yatırmak için şu işlemleri sırasıyla takip edin:

  • Ödemeler
  • Üniversite Ödemeleri
  • Karayolları SRC
  • İl plaka kodunuzu girin.
  • T.C Kimlik numaranızı girin.
  • İlgili ekranda paranızı yatırın ve Harç makbuzunu unutmayın.

SRC belge ücreti Vakıfbank 2021 yılı için, belge ücreti olan 29 TL ödeyerek belgenizi aktif edebilirsiniz. Eğer yeni bir SRC belgesi daha almak istiyorsanız, “Yeni başvuru” butonuna tıklayarak aynı yolları takip ederek ikinci belgeyi de alabilirsiniz.

E-devlet üzerinden başvuru yaptığınızda ise SRC belge ücreti Vakıfbank 2021 için e-devlet sistemi üzerinden başvuru harcınızı yatırabilir ve mesleki yeterlilik belgesi sorgula yazarak ilgili belgenizin dokümanını bulabilirsiniz. Bu bölümde Belge oluştur seçeneğine tıklayarak SRC belgenizi indirebilirsiniz. SRC belgesi başvuru linkinden e-devlet üzerinden SRC başvurunuzu ayrıca yapabilirsiniz. 2021 SRC belge ücreti ve SRC belge ücreti Vakıfbank konuları ele aldığımız bu yazımızda sorularınızı yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.