TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

PUGB Mobile Nasıl Daha iyi Oynanır?

0

PUGB Mobile Nasıl Daha iyi oynanır? Pubg Mobile En kolay nasıl oynanır? Sorularının cevaplarını arıyorsanız makalemize göz atın. Pubg Mobile, Mobil cihazlar için ücretsiz birçok oyunculu taktik aksiyon oyunudur. PlayerUnknown’s Battlegrounds’da, çeşitli modlarda, Payload, Deathmatch ve Zombie – savaş alanlarında tek başına, çiftler veya dört oyuncudan oluşan takımlar halinde oynayan destansı savaşlar yaşayacaksınız.

Pubg’de amaç hayatta kalan olmak ve zafere ulaşmaktır. Ancak oyunun sonunda onu canlı hale getirmenizi sağlayacak bazı püf noktaları var. Bu makale, Pubg mobile iyi oynama taktikleri bir oyun deneyimi için size beş ipucu vererek hayatta kalmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca Pubg mobile şekilli Nick oluşturma aracımızı kullanarak kendinize iyi bir nick seçebilirsiniz.

Pubg Mobile En Kolay Nasıl Oynanır?

Pubg Nasıl iyi oynanır? Pubg Mobile en kolay nasıl oynanır sorularının cevabını arıyorsanız aşağıdaki yöntemleri ve ipuçlarına göz atın.

Pubg Oynama taktikleri ve Pubg Taktikleri’ni uygulayarak son ana kadar hayatta kalabilir ve “Winner winner chicken dinner” yazısını görebilirsiniz.

1.İyi seçilmiş ekipman: 

İyi donanımlı olmadan oyunda uzun süre kalamazsınız. İlk başta, çok düşünmeyin, elinizden geleni yapın, ancak ilerledikçe sağlığınızı geri kazandıran silahlar sağlığınızı garanti eder – yelekler ve kasklar kritik hasarı önledikleri için önemlidir. Hiçbir şeyi küçümsemeyin, hepsi önemlidir, av tüfeği bile.

2.Konsantre olun ve odaklanın:

Pubg Mobile’da Daha önce de belirtildiği gibi, savaş alanı oyun sırasında küçülür. Durumunuzu kontrol etmek için harita simgesine dokunun. Zamanlayıcı sıfırlanana kadar beyaz dairenin içinde olmalısınız. Bunun dışında kalırsanız, onarılamaz hasarlar da dahil olmak üzere hasara maruz kalabilirsiniz. Bunun başınıza gelmemesi için püf noktası sürekli hareket etmektir. Dikkat, kırmızı bölgedeyseniz hemen çıkın! Çünkü? Bunlar bombalama bölgeleri, elbette geçici ama hain ve rastgele. Onlardan çıkarsan bombalama durur. Ayrıca bir keskin nişancı olmak ister misiniz? Battle Royale oyunlarına son kalan kişi olmak istiyorsanız oyuna başlarken hemen hemen kendinize iyi bir keskin nişancı tüfeği bulun. Eğer oyunda hiç Pubg Mobile uc’niz yoksa Pubg Mobile Bedava UC kodları yazımıza göz atın.

3.Doğru paraşüt atlayışları:

Amaç silah ve diğer teçhizatı elde etmek olduğundan, doğru bir şekilde inmek en iyisidir, aksi takdirde atlamayın. İyi iniş yapmanın bu oyunda ayrı bir avantajı vardır. İpucu, diğer oyunculardan uzağa nişan almak, ancak çok açık alanlara düşmemeye ve kolay bir hedef haline gelmemeye dikkat edin. Binaların yakınında, terk edilmiş veya depolanmış yararlı eşyaları bulma olasılığı yüksek bir yer olduğu için arazi.

4.Hareketsiz kalın ve sürün:

İyi ve hızlı refleksler, atışların hedefiyseniz ve nereden geldiklerini bilmiyorsanız kurtuluşunuzdur. Kendinizi korumak için yakınlarda bir yer arayın, vurulursanız iyileşin, kural oradan kaçmaktır. Sürün, dalın ve yüzün; kamuflaj kıyafetlerinizi giyiyorsanız karada çok daha iyi çalışan, görülmemesi yapman gereken mükemmel Pubg Mobile taktiklerine ihtiyaç vardır. Oyuncular tarafından fark edilmemek için iyi saklandığınızdan emin olun.

5.Sesleri gözden kaçırmayın:

İpucu: kulaklık kullanın. Sesin oyunda temel bir unsur olduğunu belirtmekte fayda var. Büyük ve küçük konumlardaki düşmanları ve yer değiştirmelerini bulmanızı sağlar ve ayrıca yaklaşan araçlar konusunda uyarır.

Son bir tavsiye, sadece standart boyutlu karakterler aramayın, daha büyük veya daha küçük olabilirler! Tamam, bu ipuçlarıyla oyunun sonuna ve sonlarında doğru yer alan zamana canlı olarak ulaşmak için daha fazla şansın olacak,

Pubg Mobile’da birbirinden farklı hesaplarla bedava pubg mobile hesap sahibi olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.