TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

Resident Alien 3. Sezon Ne Zaman?

0

Başarılı oyuncu Alan Tudyk’in başrolünü oynadığı komedi türündekiResident Alien dizisi ilk bölümü 27 Ocak 2021 tarihinde yayınlanmıştı.

Syfy yapımı dizi, dünyayı yok etmek amacıyla Dünya’ya gelip daha sonra bu amacından vazgeçen ve iyice insan olan bir uzaylıyı konu ediniyor. Dizinin son bölümü 28 Eylül 2022 tarihinde yayınlandı. Belediye başkanı Ben Hawthorne ve uzaylı avcısı Peter Bach’ın oğlu Robert diziye ikinci sezon dahil olan ve bir uzaylı türü olan Gri’ler tarafından kaçırılmıştı. Sam, gelecekten geçmişe dönüp kendisini bilgilendirmiş ve Dünya’yı Gri’lerden koruma amacına adamıştı. Sam, general ile işbirliği yapmaya başlamıştı.

Resident Alien 3. sezon toplam 12 bölümden oluşacak. İkinci sezonda ilk sekiz bölüm Mart ayında, daha sonra kalan bölümler Ağustos ayında yayınlanmıştı. Resident Alien üçüncü sezonda böyle bir yöntem izlenmeyecek.

Resident Alien 3. sezon ne zaman?

Resident Alien 3. sezon onayı aldı. 3. sezonun ne zaman yayınlanacağı bilinmese de eski takvim göz önüne alındığında Ocak 2023 yılında yayınlanacağı tahmin ediliyordu. Ancak çekimlerin 2023’ün ilk yarısında başlayacağı açıklandı. Bu yüzden 3. sezonun 2023 ortalarında yayınlanacağı tahmin ediliyor.

Ne zaman çıkacak?

The Boys 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak

The Witcher 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak

Need For Speed Unbound Ne Zaman Çıkacak?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.