TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

Steam’den oyun oynama dışında ”haber” hizmeti: Steam Haber

0

Karşımıza çıkan oyunlarla pek çok oyun severin sıkça kullandığı Steam Yeni bir sektöre giriyor: Steam Haber Servisi olarak karşımıza çıkan bu proje Steam’den  oyun haberlerini de bize ücretsiz olarak sunuyor.

Steam Haber Servisi bu günlerde test aşamasında. 

Steam Haber Servisi özelliğine büyük bir yenileme ve güncelleme çalışması yaptı. Hazırlanan haberleri biz oyun severler ile biraraya getirmeyi düşünen Steam, bu yazısında servis hakkında bazı özelliklere vurgu yaptı. Bu yazıda söylenene göre kullanıcıların karşısına gelecek oyun haberleri öyle basit bir şekilde sunulmayacak. En hızlı şekilde ilk kaynaklardan gelen haberler yer alacak ve biz kullanıcıların önüne en iyi platformlardan haberler gösterilecek.

Steam haber servisi 7 dilde hizmet verecek ve bizlere bu haberler ücretsiz olarak sunulacak. Haberlerin ve kaynakların listesi kendimize göre değiştirebileceğiz. Haberler ve görsellerin yanı sıra ziyaretçiler, videolar ve diğer medya öğelerini doğrudan Steam de görebilecek. Bu servis hakkında ki en güzel şey ise kesinlikle karşımıza istemediğimiz haberlerin çıkmaması.

İşte Bu şekilde görüntülenecek.

Steam grubu bu servisi şöyle açıklıyor:

”Steam Haber Merkezi şu ana kadar sadece oynadığınız, takip ettiğiniz veya istek listenize eklediğiniz oyunların geliştiricilerden gelen güncellemeleri ve duyuruları görebildiğiniz bir yerdi. Bu güncellemeyle birlikte artık aralarından seçebileceğiniz çok daha geniş bir haber kaynağı havuzunuz olacak. Size özel Haber Merkezi’ne istediğiniz sayıda ilave kaynağı ekleyebilirsiniz. Ve hepsi ücretsiz.”

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.