TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

Steam’in Yeni Depolama Yönetim Araçları Harika Görünüyor

0

Steam’in Yeni Depolama Yönetim Araçları Harika Görünüyor. Valve, popüler PC oyun platformu Steam için önemli bir güncelleme yayınladı. Şirket, depolama yönetimi sayfasında büyük iyileştirmeler yaptı, indirme sayfasını iyileştirdi ve birçok küçük ince ayar ve düzeltme yaptı.

Steam’in Yeni Depolama Yönetimi Sayfası

Steam, depolama yönetimi sayfasına oyun kitaplıklarınızı oluşturmayı ve yönetmeyi çok daha kolay hale getiren eksiksiz bir revizyon verdi. Hız için küçük bir SSD’niz ve depolama için büyük bir sabit sürücünüz varsa, oyunları aralarında ileri geri taşımak için bu geliştirilmiş sayfayı kullanabilirsiniz.

Yeni sayfa, Valve’in akıllıca bir hamlesi olan daha konsol benzeri bir görünüme ve hisse sahip. Oyunları hareket ettirmenin ve bilgisayarınızın depolama alanını kontrol altında tutmanın daha hoş ve daha az can sıkıcı bir yolu.

Yeni depolama yönetimi sayfasına erişmek istiyorsanız Steam’in güncellendiğinden emin olmanız gerekir. Oradan Ayarlar’a, ardından İndirilenler’e gidin ve son olarak “Steam Kitaplığı Klasörleri”ne tıklayın.

Steam’deki Diğer Güncellemeler

Valve ayrıca Steam’deki İndirilenler sayfasını geliştirerek çok daha işlevsel hale getirdi. Sayfa her zaman indirme ilerlemesini gösterdi, ancak şimdi yükleme ilerlemesini de gösteriyor. Oyununuza gerçekten girmeye ne kadar yakın olduğunuz konusunda size daha iyi bir fikir verecektir.

İndirme sırasını değiştirmek için oyunların sırasını da sürükleyip bırakabilirsiniz. Valve ayrıca “Haberleri Görüntüle” bölümünün adını “Yama Notları” olarak değiştirdi, bu da sayfanın bir oyundaki yenilikleri öğrenmekle ilgili olduğunu daha açık hale getirdi.Ayrıca Steam’in oyun sisteminizde daha iyi çalışmasını sağlayacak çok sayıda hata düzeltmesi ve performans iyileştirmesi var. Bu, yazılımın temel işlevlerini alan ve onu daha iyi hale getiren harika bir Steam güncellemesidir; büyük bir güncellemeden her zaman görmek istediğiniz şey budur.

Daha farklı bir şey arıyorsanız buna da bir bakın: En İyi Hayatta Kalma Oyunları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.