TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

The Elder Scrolls Online: Necrom incelemesi

0

Yazımızda The Elder Scrolls Online: Necrom yapımını mercek altına alıyor, oyuna ilişkin olarak bilinmesi gerekenlere yer veriyoruz.

Öncelikle oyunun ZeniMax tarafından geliştirilip yayınlandığını, MMO ve RPG türlerine sahip olduğunu, çok oyuncu desteğinin bulunduğunu ve PC, PlayStation 4, PlayStation 5, XBox One, Xbox Series X platformları için piyasaya sürüldüğünü belirtelim.
Oyun Telvanni Yarımadası ve Hermorah’ın diyarı olarak bilinen Apocrypha’da geçmektedir. Yapımda Kara Elf halkıyla bolca haşır neşir olmaktasınız ve ilginç ana görevleri ve bunun yanı sıra yan görevleri yerine getirmektesiniz.

Ana hikaye anlatımı olarak başarılı olan oyun sizin oyunu merak etmeniz için gerekli etkinlikleri içerisinde barındırıyor. Büyü kullanıcısı Arcanist tarafından karakter geliştirme tarzına göre savunma, saldırı veyahut iyileştirme amacıyla Arcanist Crux isimli oynanış mekaniğine yer verilmekte olup, bu bağlamda oyun çeşitlilik kazanıyor.

Seslendirme konusunda başarılı olan oyun optimizasyon ile ilgili olarak da iyi sonuç veriyor. MMORPG türünde piyasadaki iyi oyunlardan biri olarak yerini alan Necrom, ana yapının aynı olmasının yanında yeni sınıfları, yeni bölgeleri, büyük bir evreni ve daha fazlasını dahil ederek oyuncuların taktirini kazanabilecek bir yapım olarak öne çıkmaktadır. Elder Scrolls evrenini sevenlerin aylık ücret ödemeksizin, görev yapmaktan sıkıldıklarında da evini düzenleyip iki el kart oyunu oynayabilecekleri, sürükleyici hikayeye sahip bir oyun olarak önerdiğimiz oyunlardan biridir. Oyun zaman zaman indirime de girmekte ve böylece uygun fiyatlardan satın almak mümkün hale gelmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.