TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

Türkiye Genelinde Kaliteli SEO Hizmeti

0

Dijital ortamda hayallerinizi gerçekleştirmek için HTekin’in kurucusu Hüseyin Tekin artık sizlerle. Üstelik istediğiniz SEO hizmetini istediğiniz şekilde alarak, hayallerinizi gerçekleştirmek için elinden gelenin çok daha fazlasını yapmaktadır. Türkiye’nin her yerinde hiç tereddüt etmeden SEO hizmeti alabileceğiniz HTekin ve ekibi sizinle birlikte olmaktadır. SEO (arama motoru optimizasyonu) hizmeti, arama motorlarında organik görünürlüğü artırmayı amaçlayan hizmete verilen addır.

SEO’nun amacı, web sitenize gelen ziyaretçilerin arama motorlarında aradıkları konuları anahtar kelimeler aracılığıyla bulup sitenizi ziyaret etmelerini sağlamaktır. Profesyonel SEO hizmeti almak için HTekin web sitemizi ziyaret ederek çok daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Size SEO danışmanlık hizmeti sunarak web sitenizi alanında başarılı siteler arasına taşımaktayız. Dilerseniz “SEO Hizmeti Hakkında Merak Edilenlerin Çok Daha Fazlası” başlığımızı inceleyerek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

SEO Hizmeti Hakkında Merak Edilenler

Aradığınız SEO hizmeti artık tek tık kadar yakınınızda. HTekin web sitesi kurucusu Hüseyin Tekin, dilediğiniz SEO hizmetini son derece başarılı ve özenli bir şekilde sunmaktadır. Bu bölümde SEO hizmeti hakkında size detaylı bilgiler vereceğiz. Aşamaları ve sunduğumuz hizmetlerle ilgili merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını bulabileceksiniz. SEO hizmeti iki aşamadan oluşmaktadır. Bu aşamaların detaylarını aşağıda bulabilirsiniz. Şimdi size sunduğumuz hizmetlerden bahsedelim. Hizmetlerimiz arasında içerik analizi, rakip analizi, anahtar kelime analizi, site içi SEO optimizasyonu, site dışı SEO optimizasyonu, backlink çalışması, teklif ve rapor sunumu ve danışmanlık bulunmaktadır. Şimdi site içi SEO optimizasyonunu daha yakından inceleyelim.

Site İçi SEO Optimizasyonu

İlk aşama olan site içi SEO optimizasyonu (On Page SEO) çalışmaları ismi ile müsemma olduğu gibi site içerisindeki düzenlemelerden sorumludur. SEO hizmeti için oldukça önem taşımaktadır. Site içerisinde kullanılan analiz araçları web sitenizi en ince detayına kadar kapsamlı bir araştırmadan geçirmektedir.

  • Web sitenizin her sayfa başlığını, meta açıklamalarını, metin ve görsellerin alt başlıklarını SEO kritelerine uygun hale getirmek,
  • Hedef kitlenizin anahtar kelimelerini analiz etmek,
  • Rakiplerinizi kapsamlı bir şekilde araştırmak,
  • İçeriklerinizi anahtar kelimelere göre düzenlemek,
  • Sitenizin hızını düşüren sorunları tespit ederek iyileştirme çalışması yapmak site içi SEO Optimizasyon hizmetimize dahildir.

Site Dışı SEO Optimizasyonu

Web siteniz için bir diğer dikkat edilmesi gereken konu ise site dışı SEO optimizasyonu olmaktadır. SEO hizmeti kalitesi arayışı içerisinde iseniz muhakkak site dışı SEO optimizasyonu da yapılmalıdır. Dilerseniz site dışı SEO optimizasyonu (Off Page SEO) hizmetimizde neler dahildir birlikte inceleyelim.

  • Semrush, Ahrefs ve Neil Palet gibi SEO araçları kullanılarak rakip sitelerin backlinkleri tespit edilir,
  • Kaliteli ve ziyaretçi sayısı fazla olan web siteleri ile iletişim kurulur, iş birliği için backlink çalışması yapılır,
  • Facebook, Instagram ve Linkedln gibi sosyal medya reklamları verilir.

Sonuç

Hayalinizdeki hizmeti alabilmeniz için HTekin SEO hizmetiyle tanışmalısınız. Gönül rahatlığıyla hizmet alabileceğiniz web sitemizin kurucusu Hüseyin Tekin, 10 yılı aşkın tecrübesiyle sizlere hak ettiğiniz hizmeti sunmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için HTekin web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.