TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

Unlost Valorant E-Spor Takımı Kurdu: Fire Flux Esports

0

Unlost Valorant e-spor takımı kurduklarını bugün Twitch yayınında izleyicileriyle paylaştı. Saat 19:30 gibi açıklamayı yapan Unlost’un yeni Valorant ve CS:GO takımı Fire Flux Esports bundan sonra ülkemizde FPS oyunlarında boy gösterecek.

Unlost’un Twitch izleyicileri saniyeler içerisinde Fire Flux Esports Youtube, Twitter gibi sosyal medya hesaplarını takip ettiler. Kısa sürede büyük ilgi gören Fire Flux Esports’un önümüzdeki günlerde başarılı olacağına hiç şüphemiz yok. Şimdiden kendilerine başarılar diliyoruz.

Fire Flux Esports Valorant Kadrosu

İlk sırada Twitch yayınlarından ve FPS oyun dünyasından tanıdığımız Berk “Rip” TEPE yer alıyor. Rip Sangal ekibinden ayrıldıktan sonra yeni takımı Fire Flux’a geçti.

Rip gibi Sangal E Sportsdan ayrılan İbrahim “lurzy0y0” Sandıkçı

 Asil “Skylen” Yalçın

İbrahim “SouhcNi” Sağır

 Kaan “Brasco” Elver

Toprak “Lauress” Kaynak

Volkan “SociablEE” Yönal

Takım kadrosundaki 7 oyuncu sayesinde esnek ve rahat bir kadro planmasına giden Fire Flux’un  Koçluk görevini ise Salih “marqnue” Onaran yapacak.

Valorant ve CS:GO’da boy gösterecek olan yeni E-spor takımı Fire Flux’a şimdiden başarılar diliyoruz. Ülkemizde son yıllarda Espor’a olan ilgi arttı ve bununla birlikte Espor alanı yatırımcıların dikkatini üzerine çekti.

E-spor’a yurtdışında özellikle çok ilgi gösteriliyor. Büyük küçük bütün teknoloji firmaları bu sektör içerisinde yer almak için tüm gücüyle savaşıyor. Ülkemizde de artan E-spor çılgınlığı sayesinde birçok yatırımcı, yatırımlarını bu sektörde kullanmak üzere kolları sıvıyor.

Unlost, Fire Flux için çok büyük bir yatırım yaptıklarını ve başarılı olacaklarını düşündüğünü yayında izleyicilerine iletti. Daha öncede bildiğimiz üzere Ferit “Wtcn” Karakaya BBL Valorant takımını kurduğunu duyurmuştu. Ülkemizde Twitch yayıncılarının yeni modası E-spor takımı kurmak. Şaka bir yana bizde bir teknoloji sitesi olarak tüm takımlarımıza başarılı olmalarını diliyor ve vurduğunuz Headshot olsun diyoruz.

Bu tarz haberleri almak istiyorsanız sizde sitemizin bildirimlerine izin verebilir veya Twitter, Instagram adreslerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.