TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

Odeaweb | Web Hosting Hizmetleri

0

Kişisel veya kurumsal amaçlı açılan web siteleri, uygulamalar için iyi bir hosting hizmeti satın almak gerekiyor. Hosting tercihinde uzmanlar genellikle yerel hosting şirketlerini önerir. Kullanıcıların bulundukları ülkeden hosting hizmeti satın alması daha doğru olacaktır. Bunun en temel sebebi sunucunun hızıdır.

Hızlı bir web site kullanıcıları kaçırmaz. Daha hızlı web site daha çok kullanıcı getirir, arama motorlarında daha iyi sonuçlar elde edilmesini sağlar. Dolayısıyla hız ve kazanç oranları birbiriyle bağlantılıdır. Bu doğrultuda ülkemizdeki en iyi hizmet veren hosting servislerinden birisi de Odeaweb şirketidir.

Odeaweb

Odeaweb uygun fiyatlarla müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlar. 2015 yılından beri hizmet veren Odeaweb güçlü ekibi ve güçlü sunucuları ile hizmet veriyor.

Kolay bir hizmet

Odeaweb teknik anlamda her hosting firmasında bazen sunulmayan hizmetleri sunar.

Web siteniz için ücretsiz SSL sertifikasına sahip olursunuz. Böylece artık neredeyse her sitede kullanılan SSL sertifikasının kurulumunu yapabilirsiniz.

Rutin yapmanız tavsiye edilen ve çoğu kullanıcı için zahmetli olan, ücretli eklentilerle otomatik yapabildiğiniz yedekleme işlemleri Odeaweb tarafından haftalık ücretsiz bir şekilde yapılır. Böylece sitenize yapılan dışardan bir manipüle veya veri kayıpları durumunda web siteniz kurtarılır.

Kurulumu yine zahmetli olabilen WordPress gibi 200’den fazla uygulamayı tek bir tıkla kolayca kurabilirsiniz.

Zengin web hosting paketleri

Odeaweb ihtiyaçlara göre 4 çeşit paket sunuyor. En uygun olan ve genellikle yeni başlayanlara tavsiye edilen paketi yıllık sadece 39,99 TL ile satın alabilirsiniz. Sitenizin ziyaretçi sayısına veya potansiyeline göre istediğiniz web hosting paketini satın alabilirsiniz.

Güçlü sunucular ile güçlü projeler

Aylık 29,99 TL ile başlayan VPS paketleri ile kendi sunucunuza sahip olabilirsiniz. Tüm paketlerde Linux işletim sistemi kullanılır ve izin verilen trafik sınırsızdır. Güçlü bir VPS istiyorsanız 4 çekirdekli ve 10 GB RAM sunan sunucuya sahip olabilirsiniz. İsterseniz reseller hosting ile bir çok projenizi tek bir sunucuya alabilirsiniz.

WordPress hosting

WordPress script kullanan web sitelerin daha hızlı ve stabil olması için tam optimizasyonun yapıldığı wordpress hosting ile script/hosting uyumunuzu en üst düzey seviyeye taşıyabilirsiniz.

İlk siparişe özel indirim

Odeaweb şimdi ilk siparişinize özel %10 indirim sağlıyor. Bunun için tek yapmanız gerek sipariş sayfasında ODEAWEB10 kodunu girmek. Böylece %10’luk indirimi kullanabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.