TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

Westworld 4. sezon ne zaman çıkacak?

0

Son sezonu 2020 yılında çıkan Westworld hayranları merakla 4. sezonu bekliyor. Westworld 4. sezonunun ne zaman çıkacağı ile net bir tarih verilmese de tahmin edilebilir bir yerde.

2016 yılında başlayan HBO yapımı dizi geleneksel olarak her iki yılda bir sezon yayınlıyor. Dizinin çekimleri 2021 yılının Ağustos ayında başlamıştı.

Dizinin baş karakteri olan Dolores’e hayat veren oyuncu Evan Rachel Wood diziden ayrıldı. Wood diziden ayrılsa da Dolores karakteri gitmiş değil. Hala iki Dolores versiyonu mevcut. Bunlardan biri 4. sezonda dizinin baş kahramanı rolüne geçecek olarak Charlotte Hale karakteri diğeri de Lawrence. Öte yandan 3. sezonun son bölümünde öldürülen William (Man in Black) dizide Host olarak kalmaya devam edecek. Burada bir teoride William’ın ölmeyebileceği üzerine. Boğazı kesildiği anda kameranın William’dan uzaklaşması ve dizideki teknoloji düşünüldüğünde bazı izleyiciler William’ın ölmediğini düşünüyor. Dizinin 2. sezonundaki post-credits sahnesinin nereye bağlanacağı hala belli değil. Host William’ın yine insan William gibi kontrol edilemez olacağı tahmin ediliyor.

Charlotte Hale dışında dizinin başkahramanı pozisyonuna geçecek bir diğer karakter de Calep olacak.

Westworld 4. sezon ne zaman çıkacak?

Güncelleme: Westworld 4. sezon 26 Haziran 2022 tarihinde başlayacak. İlk bölümü 26 Haziran tarihinde HBO Max Türkiye (açılırsa) platformu üzerinden izleyebileceksiniz.

2020 yılında üçüncü sezonu yayınlanan dizi her sezon olduğu gibi 2 yıl sonra yani 2022 yılında çıkacak. Eski sezonların çıkış tarihleri düşünüldüğünde muhtemelen Mart-Nisan arasında Westworld 4. sezon çıkacak.

Hikayenin nereye evrileceği üzerine net bir bilgi yok. Host’ların bir isyana kalkışabileceği düşünülüyor.

İlginizi çekebilir:

The Boys 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.