TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

Whatsapp Sohbetleri Nasıl Sabitlenir?

0

Whatsapp sohbetleri nasıl sabitlenir gibi soruların yanıtları Whatsapp kullanıcıları tarafından merak edilmektedir. Kişiler sıklıkla görüşme yaptıkları insanların hesaplarını uygulamada sabitlemek istemektedirler. Sabitleme işlemleri son derece kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Birçok kişi tüm önemli sohbetlerini yer alan sohbetler listesinin en üzerinde görmek istemektedir. Whatsapp uygulamasında yer alan özellikler ile birlikte önemli sohbetleri ilk önce görebilmek için üste sabitleyebilmek mümkündür. Whatsapp üzerinden insanlara kolay bir şekilde erişim sağlayabilmek için insanlar sohbetleri üste sabitleme hizmetlerinden yararlanmaktadırlar. Sohbetleri konuşma listesi üzerinde üste sabitlemek pek çok açıdan yarar sağlar. Kişiler önemli olan sohbetleri üste sabitleyerek çok daha kolay bir şekilde mesajları görebilir ve kolay bir şekilde erişim sağlayabilir.

Whatsapp Sohbetlerini Başa Sabitlemek

Whatsapp sohbetlerini sabitlemek için sohbet üzerinde basılı tutarak ekran üzerinde yer alan raptiye simgesine tıklanmalıdır. Bu şekilde sohbet üste sabitlenecektir ve oradan hiçbir şekilde ayrılmayacaktır. Konuşma sabitlendiğinde sağ köşede küçük bir raptiye işareti gösterilmektedir. Bu sohbetin sabitlendiğini gösterir. Bu uygulamalar ile birlikte sohbetler hızlı bir şekilde üste sabitlenebilmektedir ve kolay bir şekilde sohbetlere erişim sağlanabilmektedir. Sabitleme kaldırıldığında kenarda yer alan raptiye simgesi yok olur ve üstte yer almaz. Konuşmanın sabitlenmesini kaldırabilmek için de aynı işlemleri tekrar etmek gerekmektedir. Bu şekilde sabitlenme kalkacaktır. Kısa süre içerisinde sohbeti üste sabitleyerek önemli mesajları uygulamaya girer girmez görebilme şansı elde edilecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.