TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

takipçi satın al

Wild Rift Birimiz Hepimiz İçin Oyun Modu Geliyor

0

Wild Rift Birimiz hepimiz için oyun modu hakkında bazı haberler mevcut. Geçtiğimiz ay Lol’e tekrardan gelen Birimiz hepimiz için oyun modu oyunseverlerin en çok eğlendiği aynı zamanda benimde severek oynadığım eğlenceli bir o kadar da rekabetçi bir mod.

Wild Rift Birimiz Hepimiz İçin Oyun Modu Nedir?

Birimiz hepimiz için modunun amacı klasik veya rekabetçi oyun modlarıyla aynı. İki takımda beşer kişilik ekiplerden oluşuyor ve oyuncular rakip kuleleri yıkarak Nexus’u yok etmeye çalışıyor. Ancak normal beşe beş oyunlardan farklı olarak şampiyon seçim ekranında oyuncular istedikleri şampiyonu seçiyor ve daha fazla seçilen şampiyondan aza doğru yüzdelik oranlar oluşuyor. En çok yüzdeyi alan şampiyon 5 kişide kitleniyor ve takımdaki herkes aynı şampiyona sahip oluyor. Karşı takımda aynı şekilde en fazla oyu alan şampiyonla karşılaşmaya başlıyor ve eğlence dolu anlar yaşanıyor.

Wild Rift Birimiz Hepimiz İçin Oyun Modu Ne zaman Gelecek?

Birimiz hepimiz için oyun modunun henüz geleceği tarih belli değil. Modun duyurulmaya tarihiyle birlikte bizde güncel olarak bilgilendirmemizi yapacağız. Wild Rift için büyük güncellemeler ve sürekli olarak düzeltmeler gelmesi, Riot Games’in bu mobil oyunu sıkı sıkıya takip ettiğini gösteriyor. Neredeyse her ay büyük güncellemeler alan Wild Rift Urf veya Rurf modu ve Birimiz Hepimiz için modlarının bir an önce mobil sürüme de aktarılması bekleniyor.

Wild Rift Rurf Modu Nedir?

League of Legends Rastgele Ultra Rekabet Faktörü RURF Wild Rift yani mobil sürüme de gelecek. Henüz net olarak tarihi belli olmasada bu oyun modunda şampiyon seçim ekranında rastgele şampiyonlar oyunculara verilecek ve daha kısa ölüm süreleri, daha hızlı seviye artışları ve tabiki roketle haritanın istediğin yerine atlama özellikleri gelecek. Bana göre en eğlenceli oyun modu olan Rurf’un gelmesini bende sabırsızlıkla bekliyorum.
Wild Rift Birimiz Hepimiz için ve Rurf modları normal veya rekabetçi maçlar kadar fazla oynanır mı bilmiyoruz ancak eğlenceli oyun modları artık sıkıldığımız oyun modlarından bizleri kurtarabilir. Sizlerde Wild Rift, Lol, CS:GO ve diğer online oyunlar hakkında güncel bilgileri almak istiyorsanız, tarayıcınızdan bildirimleri açabilir ve güncel haberlere anında ulaşabilirsiniz.

Daha fazla oku: Wild Rift Yeni Yama

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.