TeknoHocam
Özgün ve Özgür Teknoloji

Wild Rift Hangi iPhone Modellerinde Oynanabilir

0

Wild Rift Hangi iPhone modellerinde oynanabilir? Wild Rift iOS sistem gereksinimleri nelerdir? iPhone 6 Wild Rift çalıştırır mı? iPhone 5s Wild Rift Çalıştırır mı? Hangi iPhone modelleri Wild Rift oynatır?

Tüm bu soruların cevaplarını arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Wild Rift Türkiye’ye Ne Zaman Gelecek?

Türkiye’de Aralık ayında kapalı beta olarak yayınlanacak olan League of Legends’in mobil versiyonu Wild Rift bir çok kişi tarafından merakla bekleniyor. Wild Rift Aralık ayında tüm Avrupa ve Ortadoğu’ya ulaşacak. Oyuncuların dört gözle beklediği Wild Rift, Lol’den farklı olarak oyun içi hediyeler, farklı şampiyonlar, kostümler ve birçok özellik sunacak.

Wild Rift Hangi iPhone Modellerinde Oynanabilir?

Riot Games tarafından yapılan açıklamaya göre Wild Rift en az Apple A9 işlemcisi ile oynanabilecek. A9 işlemci en düşük iPhone 6 modelinde kullanıyor. Buna göre iPhone 6, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 7,  iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS Max, iPhone XS, iPhone 11, iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone SE, iPhone 12, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max modellerinde çalışacak.

Wild Rift iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5 ve iPhone 5S modellerinde ise yetersiz RAM miktarından dolayı çalışmayacak ya da oynanamaz halde olacağı düşünülüyor.

Wild Rift iOS Sistem Gereksinimleri

iOS 9 ve üzeri sistem yazılımı

2 GB RAM ve üzeri bellek miktarı

-1.8 GHZ duo-core Apple A9 işlemci

-PowerVR GT7600 Grafik işlemci

Wild Rift Sistem Gereksinimleri Karşıladığı Halde Oyunda Problemler Yaşayanlar Şunlara Göz atabilirsiniz.

1-Arka planda çalışan uygulamaları kapatın.

2-Telefonunuzu en son iOS sürümüne güncelleyin.

3-Telefonunuzu gün içerisinde en az bir kez yeniden başlatın.

4-Wild Rift’in güncel olduğunu AppleStore’dan denetleyin.

5-Telefonunuzdaki gereksiz öğeleri silerek yer açın.

6-İnternet bağlantınızı yenileyerek bağlantınızın düzgün çalıştığından emin olun.

Tüm bu adımları gerçekleştirerek sorunun çözülüp, çözülmediğini deneyebilirsiniz. Şimdiden tüm dünyayı kasıp kavuran bu oyun için bu adresten Ön Kayıt yaptırabilir ve ilk olarak oyunu deneyimleyebilirsiniz.

Wild Rift Android Sistem Gereksinimleri

Android 5.0 ve üstü işletim sistemi

-En az 2 GB RAM miktarı

-Minimum 1.5 Ghz 4 Çekirdekli işlemci

-Mali-T860 Grafik İşlemci

Android Cihazlar için en düşük sistem gereksinimleri bunlar olacak. Wild Rift oynamak isteyen Android telefon sahipleri iPhone sahiplerinden daha şanslı. Neredeyse piyasada bulunan son 5 yıl içerisinde çıkan tüm modeller Android 5 işletim sisteminden daha güncel bir işletim sistemine sahip. Ayrıca Android telefonlarda ve tabletlerde RAM miktarları minimum 2 GB olarak üretiliyor. Bu sebeple Wild Rift oynayacak Android telefon markaları Samsung, Xiaomi, Huawei, Oppo, Meizu, LG, Asus, OnePlus, General Mobile, Sony, Lenovo, Motorola, Vestel, Casper’ın son 5 yılda çıkan tüm modellerine uyumlu olacak.

Wild Rift FragmanWild Rift 1 hafta içerisinde çıkacak mı? Tüm gözler bu habere çevrilmiş durumda Artık Wild Rift’in çıkmasına günler kaldı. Riot Games’in oyunseverleri daha fazla bekletmeyeceğini düşünüyoruz.

İçeriği arkadaşlarınızla paylaşabilir, Mobil oyunlar ve Wild Rift hakkında tüm sorularınızı yorumlarda belirtebilirsiniz. Vadide kalın!

En iyi fiyat performans bilgisayarlara da göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.